Washingtonští hasiči zachránili ženu uvízlou na veřejné toaletě

08.08.2022 - Vilém Koubek

Washingtonští hasiči vyjížděli k velmi nezvyklému případu: Pomáhali nejmenované ženě, která spadla do záchodu a nedokázala vylézt

<p>Zasahující hasiči Rubal a Torres. <em>(foto: Brinnon Fire Department)</em></p>

Zasahující hasiči Rubal a Torres. (foto: Brinnon Fire Department)


Reklama

Jistá čtyřicátnice si na vrcholku hory Walker ve státě Washington odskočila na veřejnou toaletu. Při sezení si hrála s mobilem, který jí však do mísy spadl, a protože šlo o nesplachovací WC s nádrží na exkrementy, skončil hluboko v propadlišti.

TIP: V Anglii dron s klobásou zachránil psa uvázlého v přílivové oblasti

Nešťastnice se pro něj pokusila natáhnout, ale nedosáhla. Z psího vodítka si proto uvázala jištění a snažila se víc naklonit dovnitř – jenže popruh nevydržel a dotyčná svůj telefon následovala… Poté se pokoušela čtvrt hodiny vysvobodit, ale když uznala, že je v pasti, přivolala si nalezeným mobilem pomoc. Hasiči ji po úspěšné akci poskytli čistý jednorázový oblek a doporučili, aby se po kontaktu s fekáliemi nechala vyšetřit u lékaře.

Reklama
Další články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

Objevený masový hrob na lokalitě Vráble. Téměř všechny nalezené kostry jsou bez hlavy. (foto: Martin FurholtCC BY 4.0)

Věda

Nedělní erupce třídy X v podobě jasného záblesku (vpravo nahoře), jak ji zachytila observatoř SDO. (foto: NASA, SDOCC BY-SA 4.0)

Vesmír

Boeing B-17G Flying Fortress při letecké přehlídce. (foto: Wikimedia Commons, Airwolfhound, CC BY-SA 2.0)

Válka
Zajímavosti

První evropská kavárna vznikla v Benátkách v roce 1640. Česko si na svou první kavárnu počkalo až do roku 1714. Koncem 19. století už bylo v Praze více než 70 kaváren a v Brně téměř stovka. (foto: Pixabay, CC0)

Historie

Požár v proslulé katedrále Notre-Dame v Paříži vypukl v pondělí 15. dubna 2019 během rekonstrukce její střechy. (foto: Profimedia)

Zajímavosti

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907