Zaseknutá mužnost: Němečtí hasiči museli zasahovat u delikátního případu

14.10.2017 - Vilém Koubek

Nejmenovaný Němec se rozhodl zpříjemnit si návštěvu posilovny zasouváním penisu do činky. Nakonec mu úd museli vysekat hasiči

Závaží, ve kterém muži uvízl jeho penis, museli hasiči rozbít pomocí brusky a vibrační pily.
Závaží, ve kterém muži uvízl jeho penis, museli hasiči rozbít pomocí brusky a vibrační pily.

Reklama

Hasičský sbor německého městečka Worms byl povolán k velmi netradičnímu případu: Majitel posilovny totiž nahlásil, že jednomu z klientů uvízla v závaží o hmotnosti 2,5 kg „velmi choulostivá část těla“. Nemluvil sice přímo o penisu, nicméně na prsty je otvor v závaží příliš široký a na zbylé tělesné partie zas moc malý.

TIP: Čínský mnich odtáhl osmnáctitunový autobus pomocí svého penisu

Záchranáři se pokoušeli pohlavní orgán vyprostit dlouhé tři hodiny, ale nakonec museli kotouč rozbít pomocí brusky a vibrační pily. Nešťastník putoval do nemocnice a hasiči na sociálních sítích rázně varovali další návštěvníky posiloven, kteří by si snad nevěděli rady se svým mužstvím.

Reklama

  • Zdroj textu:

    100+1 zahraniční zajímavost

  • Zdroj fotografií: Shutterstock, Facebook | Feuerwehr WormsDalší články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

Když člověk přijde o jednu hemisféru, zbývající část mozku dokáže z velké části nahradit její funkci. Plasticita mozku je ale zřejmě závislá na věku. (foto: Shutterstock)

Věda

Ulicemi kráčí smrt

Día de Muertos | Mexiko

Mexický svátek Día de Muertos neboli „den mrtvých“ se slaví od večera 31. října do 2. listopadu. Odrážejí se v něm předkřesťanské tradice, mimo jiné aztécké rituály, a jeho smyslem je poukázat, že smrt tvoří zcela přirozenou součást života. Malování a masky ve tvaru lebek slouží k uctění zesnulých, jimž lidé také pokládají na hroby či domácí oltáře obětiny. (foto: Shutterstock)

Zajímavosti

Skupiny malých roverů by mohly pronikat do jeskynních prostor na Měsíci a na další obtížně dostupná či nebezpečná místa. (foto: Lunar Zebro, TU Delft, CC0)

Vesmír
Válka

Po smrti Jana Šembery (1597) pánové z Boskovic vymřeli po meči. A komu připadly jejich překrásné zámky? Jan Šembera obě své dcery provdal za šlechtice z rodu Lichtenštejnů, kteří se tak mohli radovat z bohatého dědictví. (foto: Wikimedia Commons, DoronenkoCC BY-SA 4.0)

Historie

Úchvatná scenérie Velké Sněžné jámy. (foto: © Jan Vítek)

Příroda

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907