Zaseknutá mužnost: Němečtí hasiči museli zasahovat u delikátního případu

14.10.2017 - Vilém Koubek

Nejmenovaný Němec se rozhodl zpříjemnit si návštěvu posilovny zasouváním penisu do činky. Nakonec mu úd museli vysekat hasiči

Závaží, ve kterém muži uvízl jeho penis, museli hasiči rozbít pomocí brusky a vibrační pily.
Závaží, ve kterém muži uvízl jeho penis, museli hasiči rozbít pomocí brusky a vibrační pily.

Reklama

Hasičský sbor německého městečka Worms byl povolán k velmi netradičnímu případu: Majitel posilovny totiž nahlásil, že jednomu z klientů uvízla v závaží o hmotnosti 2,5 kg „velmi choulostivá část těla“. Nemluvil sice přímo o penisu, nicméně na prsty je otvor v závaží příliš široký a na zbylé tělesné partie zas moc malý.

TIP: Čínský mnich odtáhl osmnáctitunový autobus pomocí svého penisu

Záchranáři se pokoušeli pohlavní orgán vyprostit dlouhé tři hodiny, ale nakonec museli kotouč rozbít pomocí brusky a vibrační pily. Nešťastník putoval do nemocnice a hasiči na sociálních sítích rázně varovali další návštěvníky posiloven, kteří by si snad nevěděli rady se svým mužstvím.

Reklama

  • Zdroj textu:

    100+1 zahraniční zajímavost

  • Zdroj fotografií: Shutterstock, Facebook | Feuerwehr WormsDalší články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

Množství masivních staveb včetně teras, věží opevnění, suchých příkopů a jiných obranných struktur vedlo vědce k přesvědčení, že šlo především o pevnost. (foto: iStock)

Historie

Szent István krátce předtím, než klesl ke dnu. V pozadí sesterský Tegetthoff. (foto: Wikimedia Commons, NHHCCC0)

Válka

Davidova socha Michelangela Buonarrotiho z let 1501–1504 je v současné době považována za jedno z nejlepších sochařských vyobrazení mužského těla v renesančním stylu. (foto: Wikimedia Commons, Benjamín Núñez GonzálezCC BY-SA 4.0)

Zajímavosti

Luňák červený (Milvus milvus) je nápadný svým hluboce vykrojeným ocasem. Většina těla je zbarvena rezavě hnědě, místy s nádechem do červena. Oči dospělých ptáků mají světlou, téměř bílou barvu. (foto: Shutterstock)

Příroda

Ludwig Van Beethoven na obraze Josepha Karla Stielera z roku 1820. (foto: Wikimedia Commons, JK StielerCC0)

Věda

Ilustrace zachycuje výron oblaku trosek po impaktu sondy DART (NASA) na povrch planetky Dimorphos. Obrázek vznikl s pomocí detailních snímků planetky, které pořídila kamera DRACO na palubě sondy DART těsně před impaktem. (zdroj: ESO, M. KornmesserCC BY-SA 4.0)

Vesmír

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907