Zpíváte si rádi za volantem? Novinka od Tesly vás nadchne!

20.09.2018 - TeslaFan.cz | Magazín pro fanoušky vozů Tesla

Tesla připravuje pro majitelé svých vozů speciální karaoke mód, se kterým to budou moci za volantem pěvecky rozjet!


Reklama

Software pro automobily Tesla ještě ani nedostal svou nejnovější aktualizaci s označením 9.0 a Elon Musk ředitel automobilky již mluví o dalším velkém updatu s označením 10. Ten by měl udělat velkou radost všem, kteří se nestydí pořádně si za volantem zazpívat. Bude totiž obsahovat speciální karaoke mód.

Mód pro všechny zpěváčky

Jak referuje portál TeslaFan.cz, Musk na Twiteru oznámil, že nový update by měl přinést pokročilé funkce streamování videa přímo na obrazovku infotainmentu vozů Tesla. Tato nová funkce bude sloužit především pro krácení dlouhé chvíle každého, kdo bude ve voze sedět a zároveň bude součástí nového módu.

O konkrétní podobě plánované novinky toho generální ředitel automobilky příliš mnoho nezveřejnil. V odpovědi fanynce jen potvrdil, že se chystají vydat speciální mód, který ponese název „Tesla Car Karaoke“. Ten by měl dle jeho slov přijít s chystanou verzí softwaru vozu s označením číslo 10.

Hudba v Tesle

Jasné ani není, jak přesně by karaoke mód měl vypadat. Text písní zobrazovaný na obrazovce nejspíš nebude úplně nejlepším řešením v případě, kdy by si takové karaoke chtěl zazpívat řidič během řízení. Sledování souvisle běžícího textu na obrazovce a zároveň sledování provozu moc dohromady nepůjde. Doufejme tedy, že Tesla bude myslet na veškerá bezpečností rizika a karaoke mód nebude řidiče obírat o pozornost.

Tesla navíc uvažuje, že by vyvinula i vlastní hudební streamovací službu, která by mohla nahradit služby třetích stran jako je Slacker v USA a Spotify v Evropě.

Nový připravovaný update 9 by měl dorazit během několika týdnů. Kdy se dočkáme desítky, však momentálně není vůbec jasné. Proto si všichni milovníci zpěvu ve voze musí ještě počkat a zpívat bez nápovědy.

Článek zveřejňujeme s laskavým svolením portálu TeslaFan.cz - magazínu pro fanoušky vozů Tesla.

Reklama

Další články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

Spisovatel pečlivě budoval svou image dobrodruha. Vpravo Karel May (1842–1912) jako Old Shatterhand, vlevo na snímku z roku 1905.

Zajímavosti

Červené světlo pomáhá stárnoucím očím

Věda

Ledoví obři Uran a Neptun

Vesmír

Na sklonku života pobýval Václav Eusebius v Roudnici nad Labem.

Historie

Původně Messerschmitt Bf 109, později Avia S-199, která se v roce 1948 dostala do Izraele a bojovala v izraelsko-arabských válkách

Válka

Horal každým coulem

Symbolem horolezectví a života ve vyšších nadmořských výškách by mohl být jak divoký (Bos mutus) a jeho domestikovaná forma jak domácí (Bos grunniens)Tento mohutný sudokopytník s dlouhou srstí obývá oblasti střední Asie a žije v nadmořských výškách až kolem 5 500 metrů nad mořem (nepotvrzené údaje uvádí i 6 100 m n. m.). Díky velmi dobře tepelně izolující srsti a mnoha dalším adaptacím pro život na vysokohorských loukách a náhorních plošinách byl tento druh skotu ceněn již ve starověku. Dodnes je domestikovaná forma jaka využívána šerpy k vynášení zavazadel horolezcům v Himálaji. Jak přitom není žádný střízlík – velcí samci přesahují hmotnost jedné tuny a v plecích mohou dosáhnout výšky 2,2 metru. Samice jsou v porovnání se samci asi o třetinu menší. Také domestikovaní jaci zdaleka nedosahují velikosti svých divokých předků, samci váží maximálně 580 kilogramů.

„Nízkohorská“ nemoc

Mezi adaptace, které jakům umožňují obývat nehostinné prostředí vysokých horstev, patří celkově větší plíce a srdce, než jaké má skot žijící v nížinách. Tito kopytníci mají také lepší schopnost přenosu kyslíku v krvi díky fetálnímu hemoglobinu, který u nich zůstává aktivní po celý život. Jaci jsou tak dobře přizpůsobeni svému prostředí, že v nížinách poměrně rychle hynou! Ohrožují je zde běžné nemoci a teploty nad 15 °C.

Příroda

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907