Zpíváte si rádi za volantem? Novinka od Tesly vás nadchne!

Tesla připravuje pro majitelé svých vozů speciální karaoke mód, se kterým to budou moci za volantem pěvecky rozjet!
Software pro automobily Tesla ještě ani nedostal svou nejnovější aktualizaci s označením 9.0 a Elon Musk ředitel automobilky již mluví o dalším velkém updatu s označením 10. Ten by měl udělat velkou radost všem, kteří se nestydí pořádně si za volantem zazpívat. Bude totiž obsahovat speciální karaoke mód.

Mód pro všechny zpěváčky

Jak referuje portál TeslaFan.cz, Musk na Twiteru oznámil, že nový update by měl přinést pokročilé funkce streamování videa přímo na obrazovku infotainmentu vozů Tesla. Tato nová funkce bude sloužit především pro krácení dlouhé chvíle každého, kdo bude ve voze sedět a zároveň bude součástí nového módu.

O konkrétní podobě plánované novinky toho generální ředitel automobilky příliš mnoho nezveřejnil. V odpovědi fanynce jen potvrdil, že se chystají vydat speciální mód, který ponese název „Tesla Car Karaoke“. Ten by měl dle jeho slov přijít s chystanou verzí softwaru vozu s označením číslo 10.

Hudba v Tesle

Jasné ani není, jak přesně by karaoke mód měl vypadat. Text písní zobrazovaný na obrazovce nejspíš nebude úplně nejlepším řešením v případě, kdy by si takové karaoke chtěl zazpívat řidič během řízení. Sledování souvisle běžícího textu na obrazovce a zároveň sledování provozu moc dohromady nepůjde. Doufejme tedy, že Tesla bude myslet na veškerá bezpečností rizika a karaoke mód nebude řidiče obírat o pozornost.

Tesla navíc uvažuje, že by vyvinula i vlastní hudební streamovací službu, která by mohla nahradit služby třetích stran jako je Slacker v USA a Spotify v Evropě.

Nový připravovaný update 9 by měl dorazit během několika týdnů. Kdy se dočkáme desítky, však momentálně není vůbec jasné. Proto si všichni milovníci zpěvu ve voze musí ještě počkat a zpívat bez nápovědy.

Článek zveřejňujeme s laskavým svolením portálu TeslaFan.cz - magazínu pro fanoušky vozů Tesla.


Další články v sekci