Američan nabízí své sperma na Facebooku: Zplodil tak již prý 100 potomků

13.10.2016 - Zuzana Rychlá

Sedmatřicetiletý ajťák Matt Stone ze Severní Karolíny rozjel netradiční charitu. Prostřednictvím Facebooku nabízí ženám své sperma


Reklama

Jeho klientela se rekrutuje převážně z řad lesbických žen, zhruba 5 % prý tvoří neplodné páry a 5 % jeho klientek jsou ženy bez partnerů. Denně se na něj obrací až 10 zájemkyň o jeho služby.

Své klientky si Matt důkladně prověřuje. Zajímá se o zázemí budoucích rodiček i jejich příjmy. Za své služby ale neinkasuje žádný honorář, podle svých slov jde hlavně o pomoc ženám toužícím po dítěti.

Podle informací, které o sobě Matt zveřejňuje, je jeho svérázná charita poměrně úspěšná. Za čtyři roky svého dárcovství prý zplodil 70 až 100 potomků a v současné době Mattovo dítě nosí zhruba dvacítka těhotných žen.

Reklama

  • Zdroj textu:

    Daily Mail

  • Zdroj fotografií: Profimedia

Další články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

Kopcovitá krajina Bílých Karpat státní kontrole dlouho unikala. Náročný terén úředníky od návštěv odrazoval. (foto: Shutterstock)

Zajímavosti

Jediný zachovaný kus německého 128mm samohybného kanonu s přezdívkou „Sturer Emil“ lze zhlédnout v muzeu v ruské Kubince. (foto: Wikimedia Commons, Alan WilsonCC BY-SA 2.0)

Válka

Kmen Bójů neobýval pouze střední Evropu. Mnohem silnější větev žila v severní Itálii, takzvané Předalpské Galii, kde bojovali s Římany, a dokonce je několikrát porazili.(ilustrace: © Martina Nacházelová - se souhlasem k publikování)

Historie

Podle odborníků z NASA je nejzajímavějším cílem pro vybudování měsíční základny oblast Shackletonova a de Gerlacheova kráteru u jižního pólu. (ilustrace: NASA/Advanced Concepts LaboratoryCC0)

Vesmír

Lesní požár na konci permu

Věda

Karikatura zachycující cara Mikuláše II. a Theodora Roosevelta, který apeluje ve věci krutého zacházení s ruskými Židy. (ilustrace: Wikimedia Commons, Emil Flohri, CC0)

Historie

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907