Američan nabízí své sperma na Facebooku: Zplodil tak již prý 100 potomků

13.10.2016 - Zuzana Rychlá

Sedmatřicetiletý ajťák Matt Stone ze Severní Karolíny rozjel netradiční charitu. Prostřednictvím Facebooku nabízí ženám své sperma


Reklama

Jeho klientela se rekrutuje převážně z řad lesbických žen, zhruba 5 % prý tvoří neplodné páry a 5 % jeho klientek jsou ženy bez partnerů. Denně se na něj obrací až 10 zájemkyň o jeho služby.

Své klientky si Matt důkladně prověřuje. Zajímá se o zázemí budoucích rodiček i jejich příjmy. Za své služby ale neinkasuje žádný honorář, podle svých slov jde hlavně o pomoc ženám toužícím po dítěti.

Podle informací, které o sobě Matt zveřejňuje, je jeho svérázná charita poměrně úspěšná. Za čtyři roky svého dárcovství prý zplodil 70 až 100 potomků a v současné době Mattovo dítě nosí zhruba dvacítka těhotných žen.

Reklama

  • Zdroj textu:

    Daily Mail

  • Zdroj fotografií: ProfimediaDalší články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

V aréně římského Kolosea bojovali vedle exotických zvířat také jezevčíci. (foto: Unsplash, Katie BernotskyCC0)

Věda

Nový bombardér B-21 Raider je vybaven mimo jiné technologií stealth, která umožňuje unikat pozornosti radarů. (foto: Air Force, CC0)

Zajímavosti

Portrét Pabla Picassa z roku 1908. (foto: Wikimedia Commons, CC0)

Historie

Obří satelit BlueWalker 3 funguje na oběžné dráze od letošního září. Kvůli své vysoké odrazivosti se stal jedním z nejjasnějších objektů na noční obloze. (foto: Leaf SpaceCC0)

Vesmír
Příroda

Stepan Bandera v exilu spolupracoval s několika zpravodajskými službami, například s CIA, Brity i Západním Německem v pozici konzultanta na země za železnou oponou. Zemřel v roce 1959 v Mnichově po útoku kyanidem. Příkaz k jeho zavraždění vydal tehdejší nejvyšší představitel Sovětského svazu Nikita Chruščov. (foto: Wikimedia Commons, CC0 - kolorováno)

Historie

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907