Dvacet záchranářů vynášelo z domu obézního muže

24.09.2016 - Zuzana Rychlá


Reklama

Teprve třiatřicetiletý Sia Chie Herng váží kvůli neustálému přejídání děsivých 318 kilogramů. Sia se posledních deset let živil jen pálivými nudlemi, kterých byl schopen sníst i třicet misek za den. Vše poté vydatně zapíjel mléčnými koktejly a zajídal zmrzlinou. Když se u něj před čtyřmi dny projevily zdravotní problémy, zůstal uvězněn ve svém domě v malajském Sibu. Do nemocnice mu nakonec museli pomoci záchranáři za asistence hasičů a byla to pořádná fuška. Nenasytného tlouštíka z domu muselo vynést 20 silných mužů.

Reklama

  • Zdroj textu:

    Profimedia

  • Zdroj fotografií: ProfimediaDalší články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

Když člověk přijde o jednu hemisféru, zbývající část mozku dokáže z velké části nahradit její funkci. Plasticita mozku je ale zřejmě závislá na věku. (foto: Shutterstock)

Věda

Ulicemi kráčí smrt

Día de Muertos | Mexiko

Mexický svátek Día de Muertos neboli „den mrtvých“ se slaví od večera 31. října do 2. listopadu. Odrážejí se v něm předkřesťanské tradice, mimo jiné aztécké rituály, a jeho smyslem je poukázat, že smrt tvoří zcela přirozenou součást života. Malování a masky ve tvaru lebek slouží k uctění zesnulých, jimž lidé také pokládají na hroby či domácí oltáře obětiny. (foto: Shutterstock)

Zajímavosti

Skupiny malých roverů by mohly pronikat do jeskynních prostor na Měsíci a na další obtížně dostupná či nebezpečná místa. (foto: Lunar Zebro, TU Delft, CC0)

Vesmír
Válka

Po smrti Jana Šembery (1597) pánové z Boskovic vymřeli po meči. A komu připadly jejich překrásné zámky? Jan Šembera obě své dcery provdal za šlechtice z rodu Lichtenštejnů, kteří se tak mohli radovat z bohatého dědictví. (foto: Wikimedia Commons, DoronenkoCC BY-SA 4.0)

Historie

Úchvatná scenérie Velké Sněžné jámy. (foto: © Jan Vítek)

Příroda

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907