Hračka pro superboháče: Nejdražší omalovánky na světě stojí 830 tisíc

31.07.2017 - Zuzana Rychlá

Omalovánky, které známe z dětských let, zažívají boom po celém světě. Ne však mezi dětmi, ale mezi dospělými. A nově i mezi superboháči


Reklama

Omalovánky rozvíjí dětskou kreativitu a dokáží dítě zabavit. V posledních letech jsou ale nesmírně populární i mezi dospělými – jsou vítanou relaxační pomůckou v uspěchané a stresem naplněné době. 

TIP: Největší superjachta světa bude stát 30 miliard korun

Společnost Very First To, zaměřená na luxusní zboží, se proto rozhodla, že relaxační omalovánky nabídne i superboháčům. Ti si mohou je mohou objednat dle vlastního přání, vytvořené na míru známým anglickým ilustrátorem Ianem Beckem, který navrhoval například obal alba Goodbye Yellow Brick Road pro Eltona Johna.

Obsah luxusních omalovánek vzniká na základě schůzky a individuálních preferencí kupce a tvoří je výjevy z rodinného života, oblíbených míst či koníčků konkrétního zákazníka. Výsledkem je 10 unikátních obrazů, ručně vázaných v kůži se jménem vyvedeným 24karátovým zlatem. Cena je pochopitelně také luxusní – omalovánky Very First To vyjdou na 30 850 dolarů, což je v přepočtu zhruba 830 tisíc korun.

Pokud se i vy chcete zbavit stresu a nemáte 830 tisíc na superluxusní omalovánky, vyzkoušejte ty naše – za 36 stran unikátních obrazců zaplatíte jen 39,90 a bavit se u nich budete neméně.

Reklama

  • Zdroj textu:

    Very First To

  • Zdroj fotografií: Very First ToDalší články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

Nejdražší kartička Pokémon TCG se loni prodala v přepočtu za neuvěřitelných 8,2 milionu korun. (ilustrační foto: Shutterstock)

Zajímavosti

Dostupnost kyslíku bude pro pilotované vesmírné mise klíčová. (foto: NASACC0)

Vesmír

Vydáte-li se do národního parku Inthanon v severním Thajsku, zastavte se ve vesnici Ban Khun Klang. U ní najdete botanickou zahradu věnovanou stromovým kapradinám. (foto: © Topi Pigula - se souhlasem k publikování)

Příroda

(ilustrační foto: Wikimedia Commons, Satyamon1993CC BY-SA 4.0)

Věda
Zajímavosti

Evropští lídři 50. let - Richard hrabě von Coudenhove-Kalergi (zcela vlevo) býval označován jako prorok či velvyslanec Evropy. (foto: Wikimedia Commons, van Duinen (Anefo), CC0 1.0)

Historie

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907