Hračka pro superboháče: Nejdražší omalovánky na světě stojí 830 tisíc

31.07.2017 - Zuzana Rychlá

Omalovánky, které známe z dětských let, zažívají boom po celém světě. Ne však mezi dětmi, ale mezi dospělými. A nově i mezi superboháči


Reklama

Omalovánky rozvíjí dětskou kreativitu a dokáží dítě zabavit. V posledních letech jsou ale nesmírně populární i mezi dospělými – jsou vítanou relaxační pomůckou v uspěchané a stresem naplněné době. 

TIP: Největší superjachta světa bude stát 30 miliard korun

Společnost Very First To, zaměřená na luxusní zboží, se proto rozhodla, že relaxační omalovánky nabídne i superboháčům. Ti si mohou je mohou objednat dle vlastního přání, vytvořené na míru známým anglickým ilustrátorem Ianem Beckem, který navrhoval například obal alba Goodbye Yellow Brick Road pro Eltona Johna.

Obsah luxusních omalovánek vzniká na základě schůzky a individuálních preferencí kupce a tvoří je výjevy z rodinného života, oblíbených míst či koníčků konkrétního zákazníka. Výsledkem je 10 unikátních obrazů, ručně vázaných v kůži se jménem vyvedeným 24karátovým zlatem. Cena je pochopitelně také luxusní – omalovánky Very First To vyjdou na 30 850 dolarů, což je v přepočtu zhruba 830 tisíc korun.

Pokud se i vy chcete zbavit stresu a nemáte 830 tisíc na superluxusní omalovánky, vyzkoušejte ty naše – za 36 stran unikátních obrazců zaplatíte jen 39,90 a bavit se u nich budete neméně.

  • Zdroj textu:

    Very First To

  • Zdroj fotografií: Very First To

Reklama

Další články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

Escobar měl na svědomí tisíce životů. V Medellínu sotva potkáte někoho, kdo by neznal některou z obětí.

Cestování
Historie

Jeden z australských sklípkanců. Tento pavouk patří k nejnebezpečnějším druhům zvířat na světě a jedno jeho kousnutí může být pro člověka smrtelné.

Věda

Mlha v atmosféře Pluta na snímku sondy New Horizons

Vesmír

Hamburger byl populární už v antice

Věda

Izraelské A-4 Skyhawky se osvědčily, tyto stroje však už čekají na rozebrání.

Válka

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907