Italská rodina dokázala naplnit celé letadlo a získala dovolenou pro 170 lidí

17.01.2022 - Zuzana Rychlá a ČTK

Rodina z městečka Portici u Neapole zvítězila v soutěži vypsané leteckou společností Wizz Air, která loni v reklamě hledala „největší italskou rodinu“, která by dokázala zaplnit celé letadlo pro 170 cestujících. Anně Donalekové se podařilo takové množství příbuzných a přátel dát dohromady, a pro všechny tak zajistila třídenní leteckou dovolenou na ostrově Korfu.


Reklama

Aerolinky Wizz Air spustily reklamu nazvanou „Létající rodina“ v prosinci a lidem daly deset dní na to, aby se přihlásili, pokud dokážou přesvědčit 170 známých lidí k víkendovému leteckému výletu.

„S výsledkem jsme velmi spokojení, reklama byla od prvních chvil velice populární. Velký dík patří italským rodinám, které se s naší výzvou popasovaly,“ řekl mluvčí Wizz Air András Radó. Podle něj se do soutěže zapojilo přes 3 500 lidí, jen dvěma rodinám se ale podařilo zaplnit všech 170 sedadel.

TIP: Auto k zulíbání: Padesátihodinový polibek přinesl výherkyni nové auto

„Až do samého konce jsem nevěřila tomu, že bych mohla zvítězit. Jsem fanynka soutěží a několik jsem jich už v minulosti vyhrála. Sezvala jsem pár lidí, rozeslala pozvánky a všechny prosila, aby přesvědčili své příbuzné a přihlásili se. Totéž udělal můj 21letý syn a když mi poslední člověk hlásil, že už se do letadla nedostane, protože je plné, řekla jsem si: ‘Tak jsem to zvládla’,“ popsala Donaleková. Její skupinu proto nyní čeká třídenní pobyt v hotelu na řeckém ostrově Korfu.

Reklama

Další články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

Historie

Černé díry se ukrývaly přímo před očima vědců. Nový výzkum našel způsob, jak je odhalit.

Vesmír

Lidské pozůstatky obětí erupce v domě „Casa del Fabbro“, včetně muže, jehož DNA vědci přečetli.

Věda

Stejně jako ostatní krokodýli, i gaviálové mají speciální smyslové orgány. Jedná se o drobné jamky v šupinách, které pokrývají tělo. Tyto jamky jsou schopny zachytit vibrace nebo změny tlaku vody, což napomáhá při hledání kořisti.

Příroda

Britské tanky postupují vpřed. Velitel stroje často šel před strojem a naváděl řidiče, aby se vyhnul překážkám.

Válka

Jihoamerické pralesy by mohly ukrývat až na čtyři tisíce doposud neznámých rostlinných druhů.

Zajímavosti

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907