Kousek ráje za 20 milionů: Vlastní les, prostorný dům a k tomu dva vodopády

25.09.2017 - Zuzana Rychlá

Kolik by stálo místo v ráji? V americkém ráji, přímo uprostřed státu New York je to zhruba 20 milionů korun. Právě za tuto částku (925 tisíc dolarů) je zde k mání sedmdesát let starý rustikální dům, pozemek o celkové výměře přes 60 akrů s vlastním lesem, potůčkem a dvojicí vodopádů


Reklama

Součástí dřevěného domu jsou čtyři ložnice, tři koupelny, prostorný obývací pokoj vybavený krbem a kuchyně s jídelnou s výhledem na dva 20 a 16 metrů vysoké vodopády. Voda v potůčku může posloužit i jako výkonný zdroj elektrické energie – součástí je i hydrogenerátor s výkonem 35 až 75 kW.  

  • Zdroj textu:

    waterfallsforsale.com

  • Zdroj fotografií: waterfallsforsale.com

Reklama

Další články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

Zajímavosti

Veleskokan goliáší, největší známý druh žáby, žije na malém území v Kamerunu. Místní ho rádi loví a prodávají jako pochoutku.

Věda

Ilustrace protoplanetárního disku okolo hvězdy TW Hydrae.

Vesmír

Podle starého mýtu polští jezdci útočili proti německým tankům

Válka

Vítězslava Kaprálová (1915–1940) jako dvacetiletá. Martinů o ní později napsal: „Jen jedna otázka neopustila dodnes mé vědomí a vzpomínky. Proč jí osud dal tolik energie a tolik vzácných darů a proč jí nedal možnost, aby jich mohla využíti?“

Historie

Karlsruhe, kde se mohl podle některých teorií narodit Hauser. Ve výřezu portrét Kaspara Hausera, na němž je patrná jizva na čele po prvním údajném atentátu.

Zajímavosti

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907