Místo nůžek plamen svíčky: Originální kadeřnická technika mladého Inda

07.11.2016 - Redakce Tajemství vesmíru


Reklama

Kadeřník Dasharath Kumar z indického Kalaburagi používá svérázný způsob, jak u svých zákazníků vykouzlit dokonalý sestřih. Místo nůžek používá tento osmadvacetiletý Ind plamen svíčky. Poté, co pomocí hřebenu a svíčky vlasy zkrátí do požadovaného střihu, je Dasharath umyje a ošetří, aby je zbavil nežádoucího zápachu. Jeho neortodoxní metoda je prý velmi žádaná, a jeho malé kadeřnictví si prý na nezájem zákazníků nemůže stěžovat.

Reklama

  • Zdroj textu:

    YouTube | Caters Clips

  • Zdroj fotografií: YouTube | Caters Clips

Další články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

„George Low byl dobrý ve všem. Měl hodnotu deseti mužů.“ Těmito slovy vzpomínal na svého kolegu (na snímku) další legendární manažer Apolla Robert Gilruth. (foto: NASA, CC0)

Vesmír

Mrtvolu Angela Solimana nechali údajně na pokyn císaře Františka II. stáhnout z kůže, vycpat a vystavit. (foto: Wikimedia Commons, Gottfried Haid, CC0)

Historie

Tradice spojená s vařením boršče je podle UNSCO natolik ohrožená současným konfliktem na Ukrajině, že si zasluhuje zvláštní ochranu. (foto: Pixabay, ArtemisCC0)

Zajímavosti

Tartarocyoni s mršinou kytovce. (ilustrace: Denny Navarra, CC BY 4.0)

Věda

Explodující USS Lexington a v pozadí USS Yorktown (CV-5) a USS Hammann (DD-412). (foto: Wikimedia Commons, U.S. Navy, CC0)

Válka

V křesťanské společnosti se konzumace masa rozšířila ve 4. století. Značná část raných křesťanů pravděpodobně byla vegetariány.

Zajímavosti

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907