Na život a na smrt: Potyčka dvou Němců skončila útokem klobásou

17.09.2016 - Vilém Koubek

Slovní potyčka dvou Němců vyústila v útok, při kterém jeden z mužů poškodil tomu druhému auto – třiceticentimetrovou klobásou


Reklama

Nejmenovaný devětačtyřicetiletý muž se procházel se svým synem ulicemi německého Neubrandenburgu, když je náhle zaskočil a ohrozil parkovací manévr řidiče BMW. Za svou bezohlednost si o dva roky mladší šofér následně vysloužil spršku nepříliš lichotivých výrazů, ale místo omluvy se s dvojicí začal hádat.

Slovní potyčka se nakonec vyostřila natolik, že vzteklý chodec zaútočil na zaparkované auto první věcí, kterou měl po ruce – třiceticentimetrovou klobásou.

Po úderu zůstala v kapotě viditelná prohlubeň, a na místo tak museli dorazit policisté. Oběma účastníkům sporu teď hrozí trest za slovní napadení, a chodec si možná odpyká i poškozování cizího majetku.

Reklama

  • Zdroj textu:

    100+1 zahraniční zajímavost, metro.co.uk

  • Zdroj fotografií: ShutterstockDalší články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

Německý tank Panther (na snímku stroj z památníku v Belgii) představoval koncem roku 1944 nejčastějšího protivníka amerických shermanů. (foto: Shutterstock)

Válka

Úlomek dvanáctistěnu nalezený v belgické provincii Limburk. (foto: Flanders Heritage Agency, Kris VandevorstCC BY 4.0)

Věda

Stalinova pohřbu se zúčastnil i československý prezident Klement Gottwald, jemuž se však cesta do Moskvy stala osudnou. Následkem letu u něj totiž došlo k protržení výdutě srdeční aorty. Zemřel devět dnů po Stalinovi, což bylo propagandisticky využito jako „smrt žalem“. (foto: Profimedia/ČTK)

Historie

Simulace planet obíhajících kolem celých dvojhvězd ukázaly, že obyvatelné mohou nejspíš být v případě, kdy obíhají relativně blízko výrazně nestejných hvězd. (ilustrace: NRAO/AUI/NSF, S. DagnelloCC BY-SA 4.0)

Vesmír
Revue

Krkavec přichází ke kohoutovi bažanta obecného (Phasianus colchicus), který se nečekaně objevil nedaleko újedi. Kohout překvapivě podniká jako první výpad proti krkavci. (foto: Karel Svašek - se souhlasem k publikování)

Příroda

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907