Nejstrašidelnější dům Velké Británie je opět na prodej

01.08.2016 - Vilém Koubek

Poté, co současnou majitelku domu vyhnal přízrak démonické kozy, je strašidelný dům opět k mání


Reklama

Na místě stavení pojmenovaného Cage se kdysi nacházelo vězení, kde v 16. století vyvrcholil jeden z nejbrutálnějších honů na čarodějnice. Současná majitelka nemovitosti Vanessa Mitchellová však o této dávné minulosti nic nevěděla a v roce 2004 si domek koupila. Od té doby zažila spoustu podivných věcí: Vídala duchy, na podlaze pokojů se objevovaly skvrny od krve… 

Korunu celému strašení nasadila tyranie podivného kozího přízraku, který nakonec po 11 letech přiměl Vanessu dát dům do aukce. Pokud vás nevyděsí investice 6,3 milionu korun, může být váš! 

Reklama

  • Zdroj textu:

    100+1 zahraniční zajímavost

  • Zdroj fotografií: Profimedia

Další články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

Černobílý mořský vlk

Mezi nejobávanější predátory mezi vodními savci nepochybně patří kosatka dravá (Orcinus orca) – až šestitunový kytovec. Kosatku coby vrcholného predátora v jejím přirozeném životním prostředí nic neohrožuje. Tito několikatunoví savci z čeledi delfínovitých dovedou plavat rychlostí bezmála 60 km/h, vidí skvěle nad hladinou i ve vodě, výborně slyší a pomáhají si také echolokací. Loví v organizovaných smečkách, proto se jí někdy přezdívá „mořský vlk“. V průměru pozře skoro čtvrt tuny masa denně a zabíjí bez problémů i velké žraloky nebo ploutvonožce.

Skutečné nebezpečí však představují pouze pro svou kořist. Ve volné přírodě ještě nedošlo k žádnému útoku na lidi, který by skončil smrtí – kosatky si člověka obvykle jen spletou se svým běžným úlovkem a včas se zastaví, což se připisuje jejich vysoké inteligenci. 

Příroda

Stalin a Gottwald na propagačním plakátu z padesátých let.

Historie
Vesmír

Chudoba není úplně zdravá pro vývoj dětí

Věda

Při poslechu hudby se podobně jako při dobrém jídle nebo sexu uvolňuje hormon dopamin. U 90 % lidí hraje při vnímání řeči zásadní roli levá mozková hemisféra a při vnímání hudebního signálu naopak pravá, která rozeznává především rozdíl ve výšce tónů. 

Zajímavosti
Revue

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907