Nejstrašidelnější dům Velké Británie je opět na prodej

01.08.2016 - Vilém Koubek

Poté, co současnou majitelku domu vyhnal přízrak démonické kozy, je strašidelný dům opět k mání


Reklama

Na místě stavení pojmenovaného Cage se kdysi nacházelo vězení, kde v 16. století vyvrcholil jeden z nejbrutálnějších honů na čarodějnice. Současná majitelka nemovitosti Vanessa Mitchellová však o této dávné minulosti nic nevěděla a v roce 2004 si domek koupila. Od té doby zažila spoustu podivných věcí: Vídala duchy, na podlaze pokojů se objevovaly skvrny od krve… 

Korunu celému strašení nasadila tyranie podivného kozího přízraku, který nakonec po 11 letech přiměl Vanessu dát dům do aukce. Pokud vás nevyděsí investice 6,3 milionu korun, může být váš! 

Reklama

  • Zdroj textu:

    100+1 zahraniční zajímavost

  • Zdroj fotografií: Profimedia

Další články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

Charles Ponzi (1882–1949) ve dvacátých letech 20. století. (foto: Wikimedia Commons, Mgreason, CC0)

Historie

Šamana si veřejnost bude moci společně s originály venuší nalezených na území Moravy (i té nejslavnější Věstonické) na vlastní oči prohlédnout na výstavě Nejstarší šperky a ozdoby těla v Pavilonu Anthropos od 19. srpna 2022. (foto: Moravské zemské muzeum, Jan Cága, CC BY 4.0)

Zajímavosti

Samečci australských delfínů Sousa sahulensis nabízejí samičkám dar, který nelze prakticky využít, ale slouží jako důkaz síly a zdatnosti. (foto: Shutterstock)

Příroda

Protoplanetární disk u mladé hvězdy FU Orionis. (ilustrace: NASA/JPL-Caltech, CC0)

Vesmír

Kosterní pozůstatky uvnitř pohřební jeskyně Hagios Charalambos. (foto: INSTAP Academic Press, BetancourtCC BY 4.0)

Věda

Legenda aviatiky

Louise Blériota není ve světě létání potřeba představovat – do dějin se zapsal už v roce 1909 jako první člověk, který v letadle překonal kanál La Manche. Nemusíme asi dodávat, že šlo o stroj vlastní konstrukce, jehož repliku nesoucí název Blériot XI je dnes možné obdivovat na různých leteckých dnech po celé Evropě.

Revue

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907