Nezvaná návštěva: Prchající dvouapůlmetrová kobra v záchodě

26.01.2017 - Vilém Koubek

Víte, co je horší, než když se ráno probudíte a v toaletě na vás číhá had? Snad jedině když vám pak uteče a beze stopy zmizí…


Reklama

Obyvatelé bytového komplexu v jihoafrické Pretorii zažili při jedné z obvyklých ranních cest do koupelny šok: Ze záchodové mísy na ně syčela dvouapůlmetrová kobra. Profesionální chytač hadů posléze potvrdil, že se narušitel do bytu proplazil potrubím. Následně se živočicha pokusil polapit, ale zápasil s ním tak dlouho, až mu nezvaný host vyklouzl zpět do mísy a zmizel.

Vyplašeného hada od té doby nikdo z nájemníků nezahlédl, to ovšem neznamená, že se všichni denně nebudí strachy, co zase v toaletě objeví. Ochranáři pro jistotu situaci monitorují – každý však doufá, že se kobra z výpravy do světa lidí dostatečně poučila a nehodlá ji opakovat.

  • Zdroj textu:

    Viral Barbarian

  • Zdroj fotografií: Viral Barbarian

Reklama

Další články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

Dvojice nejvyšších kamčatských sopek: zleva vzdálenější Ključevskaja (4 750 metrů) a bližší vulkán Kamen (4 575 metrů), který je už neaktivní.

Zajímavosti
Vesmír

Lidé v Japonsku věřili, že nindžové jsou něco jako smrtící plyn: lehčí než vzduch, schopní protáhnout se klíčovou dírkou a neviditelní…

Historie

Dobře vyvinuté zadní končetiny sloužily klokanomyším ke skákání.

Příroda
Zajímavosti

Model pravěkého tučňáka v životní velikosti

Věda

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907