Páchnoucí robotí apokalypsa: Když se domácí pomocník vymkne kontrole

05.10.2016 - Kateřina Vašků

Uklízecí robot změnil celý byt v páchnoucí noční můru. Během své „údržbářské cesty“ totiž narazil na psí výkaly…

Rozmazaný poklad -<p>Jessyho náčrtek, kudy „čistící“ robot bytem projel.</p>
Rozmazaný poklad -

Jessyho náčrtek, kudy „čistící“ robot bytem projel.


Reklama

Spokojeně spícímu Jessemu Newtonovi se ve tři ráno vkradl do postele potomek, který páchl jako psí výkaly. Zaskočený rodič se proto vydal hledat příčinu a následně nemohl uvěřit vlastním očím – exkrementy našel rozmazané po celém bytě.

Jeho štěně Evie po sobě totiž někdy v noci zanechalo „dáreček“, od nějž se následně zašpinil automatický vysavač: Když pak mechanický pomocník obrážel podlahy příbytku, šířil zapáchající nadílku. Jessemu nezbylo než vydrhnout dítě, vyházet koberce – a nakonec v záchvatu zoufalství hodil do vody i robota, aniž si stihl uvědomit, že ho tak zničí. 

Reklama

  • Zdroj textu:

    100+1 zahraniční zajímavost

  • Zdroj fotografií: ProfimediaDalší články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

Množství masivních staveb včetně teras, věží opevnění, suchých příkopů a jiných obranných struktur vedlo vědce k přesvědčení, že šlo především o pevnost. (foto: iStock)

Historie

Szent István krátce předtím, než klesl ke dnu. V pozadí sesterský Tegetthoff. (foto: Wikimedia Commons, NHHCCC0)

Válka

Davidova socha Michelangela Buonarrotiho z let 1501–1504 je v současné době považována za jedno z nejlepších sochařských vyobrazení mužského těla v renesančním stylu. (foto: Wikimedia Commons, Benjamín Núñez GonzálezCC BY-SA 4.0)

Zajímavosti

Luňák červený (Milvus milvus) je nápadný svým hluboce vykrojeným ocasem. Většina těla je zbarvena rezavě hnědě, místy s nádechem do červena. Oči dospělých ptáků mají světlou, téměř bílou barvu. (foto: Shutterstock)

Příroda

Ludwig Van Beethoven na obraze Josepha Karla Stielera z roku 1820. (foto: Wikimedia Commons, JK StielerCC0)

Věda

Ilustrace zachycuje výron oblaku trosek po impaktu sondy DART (NASA) na povrch planetky Dimorphos. Obrázek vznikl s pomocí detailních snímků planetky, které pořídila kamera DRACO na palubě sondy DART těsně před impaktem. (zdroj: ESO, M. KornmesserCC BY-SA 4.0)

Vesmír

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907