Pastor ze Zimbabwe tvrdí: „Mám přímou telefonní linku na Boha“

22.05.2017 - Zuzana Rychlá

Paul Sanyangore, kontroverzní pastor ze Zimbabwe tvrdí, že má přímou telefonní linku na samotného Boha


Reklama

Říká si Pastor Talent a v africkém Zimbabwe je nesmírně populární. Kontroverzní pastor Paul Sanyangore se již na počátku roku svěřil s tím, že má přímou telefonní linku na samotného Boha. „Když mohl s Bohem mluvit Abraham, proč by nemohl mluvit se mnou?“ nenechává Sanyangore prostor pro pochybnosti. 

Se svými hovory s Bohem vystupuje v televizním pořadu „Nebe online“ a slibuje, že telefonní kontakt na Všemohoucího brzy zveřejní. Telefonní číslo se mu prý zjevilo během modliteb. „Ano, říká mi, co mám dělat. Obracím se na něj kdykoli potřebuji poradit, podobně jako kdysi Mojžíš,“ říká o svém exkluzivním rádci křesťanský pastor.

Afričtí kazatelé jsou vůbec nesmírně zajímavá partička, v Etiopii si například vybudoval skvělou živnost na exorcistických seancích duchovní zdejší ortodoxní církve a hvězda televizních show Memhir Girma Wondimu.

  • Zdroj textu:

    H-Metro, hmetro.co.zw

  • Zdroj fotografií: H-Metro, YouTube

Reklama

Další články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

V roce 1997 vyšla studie tvrdící, že očkování způsobuje autismus, a její závěry rezonují na internetu dodnes.

Zajímavosti

Chytré toalety by mohly zvýšit naši připravenost na budoucí epidemie.

Věda
Revue

Velmi těsná dvojice trpaslíků J2322+0509

Vesmír

Napoleon ruské revoluce

Alexandr Fjodorovič Kerenskij

Právník Alexandr Fjodorovič Kerenskij byl před válkou jako poslanec v Dumě dobře známou osobností. Po březnové revoluci působil ve vlivném petrohradském sovětu, dosáhl funkce ministra spravedlnosti a posléze se realizoval jako ministr války a námořnictva. Kerenskij se snažil vrátit ruskou armádu do války, letní ofenzíva roku 1917, jejíž součástí byl i útok u Zborova, však selhala. V Rusku stále sílili bolševici a volání po míru bez anexí a kontribucí.

Kerenskij se po bolševické revoluci pokusil zvrátit situaci, nebyl však úspěšný a následně uprchl do Anglie a Francie. Nevzdal se veřejného života a publikoval, ale do Ruska se nikdy nevrátil. Zemřel ve Spojených státech.

Historie

Výrazné barvy nemají mandrilové jen v obličeji, ale rovněž na zadku, kde pravděpodobně slouží pro snadnější pohyb skupiny v husté vegetaci.

Příroda

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907