Pastor ze Zimbabwe tvrdí: „Mám přímou telefonní linku na Boha“

22.05.2017 - Zuzana Rychlá

Paul Sanyangore, kontroverzní pastor ze Zimbabwe tvrdí, že má přímou telefonní linku na samotného Boha


Reklama

Říká si Pastor Talent a v africkém Zimbabwe je nesmírně populární. Kontroverzní pastor Paul Sanyangore se již na počátku roku svěřil s tím, že má přímou telefonní linku na samotného Boha. „Když mohl s Bohem mluvit Abraham, proč by nemohl mluvit se mnou?“ nenechává Sanyangore prostor pro pochybnosti. 

Se svými hovory s Bohem vystupuje v televizním pořadu „Nebe online“ a slibuje, že telefonní kontakt na Všemohoucího brzy zveřejní. Telefonní číslo se mu prý zjevilo během modliteb. „Ano, říká mi, co mám dělat. Obracím se na něj kdykoli potřebuji poradit, podobně jako kdysi Mojžíš,“ říká o svém exkluzivním rádci křesťanský pastor.

Afričtí kazatelé jsou vůbec nesmírně zajímavá partička, v Etiopii si například vybudoval skvělou živnost na exorcistických seancích duchovní zdejší ortodoxní církve a hvězda televizních show Memhir Girma Wondimu.

Reklama

  • Zdroj textu:

    H-Metro, hmetro.co.zw

  • Zdroj fotografií: H-Metro, YouTubeDalší články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

Nejdražší kartička Pokémon TCG se loni prodala v přepočtu za neuvěřitelných 8,2 milionu korun. (ilustrační foto: Shutterstock)

Zajímavosti

Dostupnost kyslíku bude pro pilotované vesmírné mise klíčová. (foto: NASACC0)

Vesmír

Vydáte-li se do národního parku Inthanon v severním Thajsku, zastavte se ve vesnici Ban Khun Klang. U ní najdete botanickou zahradu věnovanou stromovým kapradinám. (foto: © Topi Pigula - se souhlasem k publikování)

Příroda

(ilustrační foto: Wikimedia Commons, Satyamon1993CC BY-SA 4.0)

Věda
Zajímavosti

Evropští lídři 50. let - Richard hrabě von Coudenhove-Kalergi (zcela vlevo) býval označován jako prorok či velvyslanec Evropy. (foto: Wikimedia Commons, van Duinen (Anefo), CC0 1.0)

Historie

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907