Plyšová hrozba: Zásah policistů proti nebezpečné šelmě skončil úlevou

15.03.2018 - Vilém Koubek

Skotský farmář objevil během pochůzky na svém pozemku tygra a ve strachu zavolal policii. Po necelé hodině obléhání příslušníci zjistili, že se jedná o hračku

<p>Farmář Bruce Grubb a „nebezpečná šelma“.</p>

Farmář Bruce Grubb a „nebezpečná šelma“.


Reklama

Čtyřiadvacetiletý farmář Bruce Grubb měl starosti: Jeho krávy byly březí a každým okamžikem měly rodit. Bruce je proto chodil pravidelně kontrolovat. Při jedné z nočních obchůzek však ke svému překvapení spatřil ve chlévě tygra. Vyděšený okamžitě zavolal policii, která přijela v plné polní a farmu obklíčila, aby šelma nemohla utéct.

Následovalo 45 minut obléhání, během nějž se velká kočka ani nepohnula. Podezřelé chování nakonec příslušníky ponouklo, aby se k predátorovi vydali blíž – načež zjistili, že jde o plyšovou hračku. Policie vzala situaci s úsměvem a dodala, že je připravena bránit bezpečí občanů kdykoliv.

  • Zdroj textu:

    The Sun, 100+1 zahraniční zajímavost

  • Zdroj fotografií: The Sun

Reklama

Další články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

Historie

Dnešní život se odehrává v sedě

Věda
Reklama

Kresba pratura ze 16. století. Poslední kus pratura uhynul v roce 1627.

Příroda

Loni probíhal na ISS experiment s cílem pochopit, jak se tělo přizpůsobuje mimozemskému prostředí. Hlavu a hruď astronautky Anne McClainové pokrývá několik senzorů sbírajících data o cirkadiánních rytmech.

Vesmír

Zaniklou obec dnes připomínají nově vysázené aleje i fotografie původních domů rozeseté v krajině. Na místo, kde kdysi stávala obec Fukov, upomíná také dřevěný kříž.

Zajímavosti

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907