Plyšová hrozba: Zásah policistů proti nebezpečné šelmě skončil úlevou

15.03.2018 - Vilém Koubek

Skotský farmář objevil během pochůzky na svém pozemku tygra a ve strachu zavolal policii. Po necelé hodině obléhání příslušníci zjistili, že se jedná o hračku

<p>Farmář Bruce Grubb a „nebezpečná šelma“.</p>

Farmář Bruce Grubb a „nebezpečná šelma“.


Reklama

Čtyřiadvacetiletý farmář Bruce Grubb měl starosti: Jeho krávy byly březí a každým okamžikem měly rodit. Bruce je proto chodil pravidelně kontrolovat. Při jedné z nočních obchůzek však ke svému překvapení spatřil ve chlévě tygra. Vyděšený okamžitě zavolal policii, která přijela v plné polní a farmu obklíčila, aby šelma nemohla utéct.

Následovalo 45 minut obléhání, během nějž se velká kočka ani nepohnula. Podezřelé chování nakonec příslušníky ponouklo, aby se k predátorovi vydali blíž – načež zjistili, že jde o plyšovou hračku. Policie vzala situaci s úsměvem a dodala, že je připravena bránit bezpečí občanů kdykoliv.

Reklama

  • Zdroj textu:

    The Sun, 100+1 zahraniční zajímavost

  • Zdroj fotografií: The SunDalší články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

Vstupem USA do války přibyly na západní frontu statisíce vojáků, s jejichž pomocí se konečně podařilo zvrátit poměr sil a zajistit vítězství nad centrálními mocnostmi. (foto: Alamy)

Válka

Keltská polozemnice v archeoparku Nasavrky. (foto: Shutterstock)

Historie

Dospívající samec vydává při spatření člověka varovný výkřik. Dá se říct, že tento jedinec je usazen uprostřed „spižírny“. (foto: Shutterstock)

Příroda

Výzkumníci objevili dosud neznámou imunitní reakci uvnitř nosu, která bojuje proti virům způsobujícím infekce horních cest dýchacích. Další testy odhalily, že tato ochranná reakce je při nižších teplotách výrazně slabší – a to zvyšuje pravděpodobnost nákazy. (foto: Profimedia)

Věda

Osamělá akácie v roce 1961. (foto: Wikimedia Commons, Michel MazeauCC BY-SA 2.0)

Zajímavosti
Vesmír

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907