Pradlena, nebo nestydatá svůdkyně? Mexická policie řešila delikátní spor

23.09.2021 - Zuzana Rychlá


Reklama

Policie v mexickém státě Quintana Roo nedávno řešila delikátní oznámení. Dvaačtyřicetiletá Yuvitza E. obvinila svou o 19 let mladší sousedku, že se pokouší svádět jejího muže. „Nestydatá“ sokyně prý záměrně pere a suší na zahradě své spodní prádlo v době, kdy je manžel doma.

Svého manžela Yuvitza opakovaně přistihla, jak civí na krajkové prádlo, sušící se na zahradě mladé sousedky. Protože se výtky směřované k chování samotné sousedky míjely účinkem, obrátila se Yuvitza na policii s tím, že se podle ní mladá žena dopouští „porušování dobrých mravů a slušného chování“.

TIP: Podle italského nejvyššího soudu není masturbace na veřejnosti trestným činem

Policie mladou ženu navštívila a doporučila jí, aby se vyvarovala zbytečných konfliktů se sousedy. Stěžovatelčino podání nicméně policisté odmítli, neboť prát prádlo a sušit ho na své zahradě není v Mexiku nezákonné. 

Reklama

  • Zdroj textu:

    El Heraldo

  • Zdroj fotografií:

    Shutterstock
Další články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

Nejdražší kartička Pokémon TCG se loni prodala v přepočtu za neuvěřitelných 8,2 milionu korun. (ilustrační foto: Shutterstock)

Zajímavosti

Dostupnost kyslíku bude pro pilotované vesmírné mise klíčová. (foto: NASACC0)

Vesmír

Vydáte-li se do národního parku Inthanon v severním Thajsku, zastavte se ve vesnici Ban Khun Klang. U ní najdete botanickou zahradu věnovanou stromovým kapradinám. (foto: © Topi Pigula - se souhlasem k publikování)

Příroda

(ilustrační foto: Wikimedia Commons, Satyamon1993CC BY-SA 4.0)

Věda
Zajímavosti

Evropští lídři 50. let - Richard hrabě von Coudenhove-Kalergi (zcela vlevo) býval označován jako prorok či velvyslanec Evropy. (foto: Wikimedia Commons, van Duinen (Anefo), CC0 1.0)

Historie

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907