Robohračka Rocki zabaví vaši kočku, když je sama doma

23.12.2020 - Zuzana Rychlá

<p>Kočičí (ale i psí) kamarád Rocki vyjde na 199 dolarů (v přepočtu zhruba 4 tisíce korun).</p>

Kočičí (ale i psí) kamarád Rocki vyjde na 199 dolarů (v přepočtu zhruba 4 tisíce korun).


Reklama

Nejrůznějšího příslušenství pro naše domácí mazlíčky je na trhu takřka nepřeberné množství – ať už jde o designové obojky, postroje či oblečky, chytré misky a dávkovače jídla, nebo třeba luxusní pelíšky a boudičky. Jak ale zabavit mazlíčky v době, když nejste doma?

TIP: Vybíráme si my mazlíčky, nebo oni nás? A skutečně platí, že jaký mazlíček, takový pán?

Také v tomto „zábavním odvětví“ je naštěstí z čeho vybírat. Novinkou je například robot Rocki, navržený tak, aby zabavil vašeho zvířecího společníka v čase, kdy jste třeba v práci. Rocki je čtyřkolový robot ovládaný přes internet. Je vybavený kamerou s vysokým rozlišením (včetně režimu nočního vidění), laserovým ukazovátkem, reproduktorem a mikrofonem. Komunikovat tak můžete třeba se svou kočkou na dálku pomocí chytrého telefonu.

Na rozdíl od svých dřívějších předchůdců má Rocki jedno zajímavé vylepšení – integrovaný dávkovač pamlsků. Za dobré chování tak můžete svého mazlíčka odměnit jeho oblíbenou pochoutkou.

Reklama

Další články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

Zajímavosti

Viktor Emanuel II. se svou milenkou a druhou manželkou Rózou Vercellanovou. Ve výřezu jeho první žena Adelheid Rakouská.

Historie

Možnost pozorovat gorily na mýtinách, kam vycházejí hledat svoji oblíbenou potravu – vodní rostliny, je velmi vzácná.

Příroda

Většina mikroplastů v Arktidě původně pochází z praček na kontinentech kolem Atlantiku

Věda

Tzv. Brockenský přízrak poprvé popsal v roce 1780 německý vědec a teolog Johann Silberschlag. Objevil ho při letu balónem nad horou Brocken v německém pohoří Harz.

Revue

Mapa vznikla složením dat z několika družic měřících koncentrace aerosolu v atmosféře. Množství pevných či kapalných částeček ve vzduchu se určuje na základě změn viditelného a infračerveného světla.

Vesmír

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907