Robotí smyslnost: Tanečnice v nočním klubu zastoupili roboti

05.10.2019 - Vilém Koubek

Na oslavu pátého výročí otevření francouzského nočního SC-Clubu se k tyčím postavily robotické tanečnice, vyrobené z vyřazených figurín


Reklama

„Každému se líbí něco,“ tvrdí majitel nočního podniku Laurent Roue, který na oslavu pátých narozenin svého klubu povolal k tyčím robotické tanečnice. Stroje, jejichž svůdné partie pocházejí z běžných figurín pro obchodní domy, tvoří součást uměleckého projektu Brita Gilese Walkera. Ten navíc „robotkám“ místo hlav nainstaloval kamery, jež obvykle snímají dění na ulici.

TIP: Robotické chrámy lásky: Jsme připraveni na sex s roboty?

„Jedná se o hru na šmíráctví, která má v divácích vyvolat pochybnosti, kdo koho vlastně sleduje,“ dodává výtvarník. Laurent Rou však zároveň ujišťuje, že v jeho podniku stroje živé tanečnice nikdy zcela nenahradí, protože jsou podle něj příliš chladné a nelidské.

Reklama

Další články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

Zajímavosti

Obyvatelé španělské vesnice San Bartolomé de Pinares se při příležitosti svátku svatého Antonína scházejí k velké podívané: jezdci na koních přeskakují za zvuku bubnů a jiných nástrojů hořící hranice.

Revue

Během tzv. Maunderova minima se na Slunci neobjevovaly téměř žádné skvrny.

Vesmír

Otrlí vojáci třicetileté války, zběhové, psanci... Stačilo mít trochu štěstí, chladnokrevnosti a odvahy a už ve vás ostatní viděli fexty...

Historie

Čertova studánka na Vyhlídce u Smržovky.

Příroda

Mrtví alkouni na jaře 2016, poblíž Homeru na Aljašce.

Věda

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907