Šaty z cukru: Nápad za miliony přišel ve snu

08.06.2016 - Vilém Koubek


Reklama

Ještě před rokem neměla Sára Louisová na nájem, se svými dvěma dětmi bydlela u přátel a žila takřka ze dne na den – pak stvořila šaty z bonbonů Skittles.

TIP: Americký politik chce postavit nevkusné oblečení mimo zákon

Nápad „slepit“ šaty z ovocných bonbonů přišel k sedmadvacetileté Sáře ve snu. Po procitnutí si uvědomila, že měla geniální vnuknutí a pustila se do díla. Výsledný oděv sestával z látky, kterou polepila třemi tisíci bonbonů za pomoci devadesáti tub lepidla.

Nezvyklého výtvoru si následně všiml internet a zanedlouho Sáru kontaktovala společnost Ripleys, která obléká světové celebrity. Život návrhářky se drasticky změnil: Má vlastní řadu oblečení a kabelek, její konto se plní prvním milionem liber a pro svou rodinu pronajala luxusní dům.

Reklama

  • Zdroj textu:
  • Zdroj fotografií: Sarah Bryan | Twitter

Další články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

Dobře situovaní kamarádi v dětství se vyplatí

Věda

Země se v důsledku oslabování gravitačního vlivu Slunce od své mateřské hvězdy mírně vzdaluje – v průměru o 1,5 centimetru ročně. (ilustrace: Shutterstock)

Vesmír

(ilustrace: Wikimedia CommonsCC0)

Historie

Piloti spolu trávili čas ve službě a po ní například v baru utužovali přátelství. Na snímky americké letouny F4U Corsair kdesi nad Pacifikem. (foto: Shutterstock)

Válka

(ilustrační foto: Shutterstock)

Revue

Pachacuti, tvůrce velkolepé říše Tawantinsuyu, na anonymní malbě cuzské školy ze 17. století (foto: Wikimedia CommonsCC0 + Wikimedia Commons, Emmanuel DyanCC BY 2.0)

Zajímavosti

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907