Šaty z cukru: Nápad za miliony přišel ve snu

08.06.2016 - Vilém Koubek


Reklama

Ještě před rokem neměla Sára Louisová na nájem, se svými dvěma dětmi bydlela u přátel a žila takřka ze dne na den – pak stvořila šaty z bonbonů Skittles.

TIP: Americký politik chce postavit nevkusné oblečení mimo zákon

Nápad „slepit“ šaty z ovocných bonbonů přišel k sedmadvacetileté Sáře ve snu. Po procitnutí si uvědomila, že měla geniální vnuknutí a pustila se do díla. Výsledný oděv sestával z látky, kterou polepila třemi tisíci bonbonů za pomoci devadesáti tub lepidla.

Nezvyklého výtvoru si následně všiml internet a zanedlouho Sáru kontaktovala společnost Ripleys, která obléká světové celebrity. Život návrhářky se drasticky změnil: Má vlastní řadu oblečení a kabelek, její konto se plní prvním milionem liber a pro svou rodinu pronajala luxusní dům.

Reklama

  • Zdroj textu:
  • Zdroj fotografií: Sarah Bryan | Twitter

Další články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

Seismickou aktivitu zřejmě mnohé z věštíren a chrámů využívaly pro své vlastní posvátné rituály.

Historie

Při pohledu na fenka vás okamžitě zaujmou obrovité uši, které jsou dlouhé až 10 centimetrů. Ty samozřejmě přispívají k výbornému sluchu, ale rovněž regulují tělesnou teplotu v horkém pouštním prostředí.

Příroda

Ve výřezu prototyp biohybridní ledviny. 

Věda
Vesmír
Zajímavosti

Z rádia do televize

Guiding Light (U nás ve Springfieldu) 

premiéra: 1937 | epizody: 15 762 televize, 2 500 rozhlas

Seriál „U nás ve Springfieldu“ začínal už v roce 1937 coby rozhlasový pořad a v éteru setrval až do roku 1956. Tou dobou však již paralelně k mluvenému slovu uváděla televize hrané epizody. Děj se zpočátku točil okolo reverenda Johna Ruthledge a jeho blízkých, nicméně postupem času se soustředil na řadu springfieldských rodin a jejich vztahy vykresloval velmi melodramaticky. Šestého září 2006 se vysílala epizoda s pořadovým číslem 15 000, nicméně seriál se tehdy už potýkal s klesající sledovaností a o tři roky později kvůli nezájmu publika skončil. (foto: CBS)

Revue

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907