Sorry, kámo! Sexuální hrátky skončily trapnou blamáží

06.09.2020 - Vilém Koubek

Jistý Australan se chtěl nechat v rámci svých erotických fantazií naoko přepadnout ozbrojenými zločinci. Muži se však vloupali do špatného domu…


Reklama

Nejmenovaný Australan si najal dva „herce“, aby se vkradli k němu domů, ohrožovali jej mačetami a pak mu na vlně adrenalinu pomohli dosáhnout vyvrcholení. Najatí násilníci se ovšem spletli a vyzbrojeni dlouhými noži vtrhli do nesprávného obydlí. Když pak probudili domácího, který začal panikařit až příliš autenticky, raději couvli a trapné pochybení si s nájemníkem vyříkali.

Se slovy „Sorry, kámo!“ se pak sice odebrali na správnou adresu, ale šokovaný muž na ně zavolal policii. Případ skončil před soudem, který však uznal, že se jednalo o nedopatření, a herce nijak nepotrestal.

Reklama

Další články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

Analýza DNA téměř 800 pravěkých lidí ukázala, že příchozí na jih Británie mezi lety 1300 až 800 před naším letopočtem tvořili zhruba polovinu genetického původu pozdějších populací.

Zajímavosti

Mimas, nejmenší a nejvnitřnější z osmi hlavních měsíců Saturnu, může být dostatečně teplý, aby ukrýval globální vodní oceán.

Vesmír

Vlevo hlava jedné ze sfing Amenhotepa III., vpravo jedna z objevených soch bohyně války Sachmet.

Věda

Masaryk v Karlových Varech v roce 1931, jízda na koni patřila k jeho zálibám. Na prezidenta si stěžoval policejní ředitel Šlechta, že kluše při jízdě na koni přes koleje.

Historie

Stíhací letouny Sopwithy Camel připravené odstartovat k náletu na Tondern.

Válka

Motýl Greta oto žije ve Střední a Jižní Americe až po jižní oblasti Chile. Migruje však na velké vzdálenosti a byl pozorován až v Mexiku a Texasu.

Příroda

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907