Super XXXL: Mladá Američanka váží 317 kilo a chce přibrat

06.09.2016 - Zuzana Rychlá

Většina extrémně obézních lidí se netají svou touhou zhubnout. Sedmadvacetiletá Američanka Monica Rileyová váží těžko uvěřitelných 700 liber (317 kilogramů) a přesto chce přibrat


Reklama

Jejím cílem je stát se nejtlustší ženou na světě a svou váhu chce vyhnat až na 1000 liber (454 kilogramy). Na nabírání dalších kil pracuje velmi usilovně – denně prý spořádá okolo 10 tisíc kalorií. Někdy je žvýkáním natolik unavena, že ji musí krmit její přítel. Týdně Monica utratí za jídlo okolo 8 500 korun.

I přes svou extrémní nadváhu si Monica pochvaluje svůj zdravotní stav. „Nemůžu se sice moc hýbat a většinu dne trávím ve své posteli, podle lékařů jsem ale zdravotně v pořádku. Mám jen vysoký krevní tlak,“ říká Monica. „S přítelem si skvěle rozumíme a máme perfektní vztah. A klape nám to i v sexu,“ dodává mladá Američanka.

Reklama

  • Zdroj textu:

    YouTube, Barcroft TV

  • Zdroj fotografií: YouTube, Barcroft TV

Další články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

Než Zdena zjistila, co se děje s jejím tělem a duší, uběhlo mnoho let. Narodila se s rozštěpem šourku. Znamená to, že jeho pohlavní orgány se více podobaly ženským, ačkoliv byly mužské.

Zajímavosti

Potulná planeta s měsíce, na němž může být kapalná voda.

Vesmír

DiMaggigo poslední slova prý zněla: „Konečně zase uvidím Marilyn!“

Historie

Snímek z kalifornské Santa Clarity kde v listopadu 2019 šestnáctiletý střelec Nathaniel Berhow zabil dva studenty a další tři spolužáky postřelil.

Věda

Červeně vybarvené chloupky vylučují olej, žlutými oválky průduchů list dýchá.

Příroda

Sto tisíc křížů

Křesťanské poutní místo, ale také symbol odporu Litevců vůči okupačnímu sovětskému režimu. To je Hora křížů. Na uměle vybudovaný pahorek, který se nachází nedaleko litevského města Šiauliai, lidé první kříže vztyčili v první polovině 19. století na památku obětí polského listopadového povstání z roku 1831. I dnes sem poutníci přináší nové kříže a odhaduje se, že se jich na kopci tyčí již více než sto tisíc. (foto: Wikimedia Commons, Liilia MorozCC BY-SA 4.0)

Zajímavosti

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907