Super XXXL: Mladá Američanka váží 317 kilo a chce přibrat

06.09.2016 - Zuzana Rychlá

Většina extrémně obézních lidí se netají svou touhou zhubnout. Sedmadvacetiletá Američanka Monica Rileyová váží těžko uvěřitelných 700 liber (317 kilogramů) a přesto chce přibrat


Reklama

Jejím cílem je stát se nejtlustší ženou na světě a svou váhu chce vyhnat až na 1000 liber (454 kilogramy). Na nabírání dalších kil pracuje velmi usilovně – denně prý spořádá okolo 10 tisíc kalorií. Někdy je žvýkáním natolik unavena, že ji musí krmit její přítel. Týdně Monica utratí za jídlo okolo 8 500 korun.

I přes svou extrémní nadváhu si Monica pochvaluje svůj zdravotní stav. „Nemůžu se sice moc hýbat a většinu dne trávím ve své posteli, podle lékařů jsem ale zdravotně v pořádku. Mám jen vysoký krevní tlak,“ říká Monica. „S přítelem si skvěle rozumíme a máme perfektní vztah. A klape nám to i v sexu,“ dodává mladá Američanka.

Reklama

  • Zdroj textu:

    YouTube, Barcroft TV

  • Zdroj fotografií: YouTube, Barcroft TVDalší články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

Nezamhouřit oka

Shattered | rok: 2014 | počet sezon: 1

V reality show Shattered se deset účastníků nechalo zavřít v domě plném skrytých kamer a měli za úkol vydržet týden bez spánku. Denně přitom podstupovali testy, aby se určilo, na koho dlouhodobá bdělost dopadá nejhůř. Tito jedinci se pak utkávali v různých výzvách a nejslabší museli dům opustit. Na vítěze čekalo v přepočtu 4,1 milionu korun, suma se však snižovala pokaždé, když někdo ze soutěžících zavřel oči na déle než deset sekund. Zatímco někteří usnuli, jiní prodělávali halucinace či dramatické změny chování. Farah Clareová nakonec zůstala vzhůru celých 178 hodin a odnesla si čtyři miliony korun. (foto: Unsplash, Alexandra Gorn, CC0)

Revue

Northrop Grumman B-2 Spirit – vývoj tohoto víceúčelového strategického bombardéru probíhal v maximálním utajení. (foto: Shutterstock)

Válka
Zajímavosti

Lidé se superneurony mají paměť jako mladíci. (foto: Shutterstock)

Věda

Poprava císaře Maxmiliána, vedle něho generál Miramón (po císařově levé ruce) a Mejía. Obraz fracouzského malíře Edouarda Maneta. (foto: Wikimedia Commons, CC0)

Historie

Následky kolize DART s planetkou Dimorphos zachycené dalekohledem SOAR. Za planetkou se táhne ohon, který je podle vědců dlouhý více než 10 000 kilometrů. (CTIO/NOIRLab/SOAR/NSF/AURA, T. Kareta, M. KnightCC BY-SA 4.0)

Vesmír

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907