Tatérský underground: Belgičan tvoří skrytá tetování na patře v ústech

26.07.2020 - Zuzana Rychlá

Belgický tatér Indy Voet je známý svým osobitým stylem. Jeho opravdovou specialitou jsou ale tetování na méně obvyklých a někdy i naprosto nečekaných místech lidského těla. Svým klientům tvoří obrázky například v uších, na očních víčkách, na dásních nebo na horním patře v ústech.

<p>Tetování se Indy Voet na profesionální úrovni věnuje zhruba pět let. Vytvořil si ale svůj osobitý a nezaměnitelný styl.</p>

Tetování se Indy Voet na profesionální úrovni věnuje zhruba pět let. Vytvořil si ale svůj osobitý a nezaměnitelný styl.

<p>Tetování v ústech je náročné pro klienta i pro tatéra. Voet proto při práci nepoužívá tetovací strojek a vystačí si jen s jehlou.</p>

Tetování v ústech je náročné pro klienta i pro tatéra. Voet proto při práci nepoužívá tetovací strojek a vystačí si jen s jehlou.

<p>Při podobném stylu práce je zapotřebí i naprostá důvěra mezi tatérem a klientem i když výsledné dílo nakonec ocení snad jen zubaři.</p>

Při podobném stylu práce je zapotřebí i naprostá důvěra mezi tatérem a klientem i když výsledné dílo nakonec ocení snad jen zubaři.

<p>Tetování v ústech není podle Voeta nijak extrémně bolestivé. Klienti si prý občas stěžují jen na nepohodlí, když musí mít dlouho otevřená ústa.</p>

Tetování v ústech není podle Voeta nijak extrémně bolestivé. Klienti si prý občas stěžují jen na nepohodlí, když musí mít dlouho otevřená ústa.

<p>Další více či méně bizarní dílka Indy Voeta jsou k vidění na jeho instagramovém účtu instagram.com/indyvoet.</p>

Další více či méně bizarní dílka Indy Voeta jsou k vidění na jeho instagramovém účtu instagram.com/indyvoet.
Reklama

Další články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

V mělkých tůních a loužích na jihu Afriky se letos namnožily sinice. Pro zhruba 330 slonů to bylo fatální.

Věda

Kosmická loď Crew Dragon přepsala historii – stala se prvním soukromým plavidlem, které vyneslo na Mezinárodní vesmírnou stanici astronauty. Šlo o dosavadní vrchol Muskovy kariéry.

Zajímavosti

Vídeňské setkání Vladislava Jagellonského s císařem Maxmiliánem

Historie

Umělecké ztvárnění dvojhvězdy Sirius A a B. Jasnost této nejzářivější hvězdy noční oblohy se bude příštích 60 tisíc let ještě zvyšovat.

Vesmír
Zajímavosti

 Mi-28 při odpalu klamných cílů, které mají zmást tepelně naváděné rakety

Válka

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907