Tatérský underground: Belgičan tvoří skrytá tetování na patře v ústech

26.07.2020 - Zuzana Rychlá

Belgický tatér Indy Voet je známý svým osobitým stylem. Jeho opravdovou specialitou jsou ale tetování na méně obvyklých a někdy i naprosto nečekaných místech lidského těla. Svým klientům tvoří obrázky například v uších, na očních víčkách, na dásních nebo na horním patře v ústech.

<p>Tetování se Indy Voet na profesionální úrovni věnuje zhruba pět let. Vytvořil si ale svůj osobitý a nezaměnitelný styl.</p>

Tetování se Indy Voet na profesionální úrovni věnuje zhruba pět let. Vytvořil si ale svůj osobitý a nezaměnitelný styl.

<p>Tetování v ústech je náročné pro klienta i pro tatéra. Voet proto při práci nepoužívá tetovací strojek a vystačí si jen s jehlou.</p>

Tetování v ústech je náročné pro klienta i pro tatéra. Voet proto při práci nepoužívá tetovací strojek a vystačí si jen s jehlou.

<p>Při podobném stylu práce je zapotřebí i naprostá důvěra mezi tatérem a klientem i když výsledné dílo nakonec ocení snad jen zubaři.</p>

Při podobném stylu práce je zapotřebí i naprostá důvěra mezi tatérem a klientem i když výsledné dílo nakonec ocení snad jen zubaři.

<p>Tetování v ústech není podle Voeta nijak extrémně bolestivé. Klienti si prý občas stěžují jen na nepohodlí, když musí mít dlouho otevřená ústa.</p>

Tetování v ústech není podle Voeta nijak extrémně bolestivé. Klienti si prý občas stěžují jen na nepohodlí, když musí mít dlouho otevřená ústa.

<p>Další více či méně bizarní dílka Indy Voeta jsou k vidění na jeho instagramovém účtu instagram.com/indyvoet.</p>

Další více či méně bizarní dílka Indy Voeta jsou k vidění na jeho instagramovém účtu instagram.com/indyvoet.

Reklama
Další články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

Zajímavosti
Revue

Zhruba polovina psů v experimentech odmítla záměrně špatnou radu cizího člověka. Jsou v tom lepší než lidské děti, makaci nebo šimpanzi.

Věda

Lady Caroline Lambová byla anglická šlechtična a spisovatelka. Byla milenkou George Gordona Byrona. Jejich vztah je námětem řady děl, například filmu Lady Caroline Lamb z roku 1972.

Historie

Přestože je zde jistá podobnost s párem Jupiter-Saturn, je třeba si uvědomit, že disk kolem hvězdy PDS 70c je asi 500krát větší než prstence Saturnu. 

Vesmír

Britské tanky Challenger 2 stále zůstávají také ve hře s tím, že je bude třeba modernizovat.

Válka

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907