Tatérský underground: Belgičan tvoří skrytá tetování na patře v ústech

26.07.2020 - Zuzana Rychlá

Belgický tatér Indy Voet je známý svým osobitým stylem. Jeho opravdovou specialitou jsou ale tetování na méně obvyklých a někdy i naprosto nečekaných místech lidského těla. Svým klientům tvoří obrázky například v uších, na očních víčkách, na dásních nebo na horním patře v ústech.

<p>Tetování se Indy Voet na profesionální úrovni věnuje zhruba pět let. Vytvořil si ale svůj osobitý a nezaměnitelný styl.</p>

Tetování se Indy Voet na profesionální úrovni věnuje zhruba pět let. Vytvořil si ale svůj osobitý a nezaměnitelný styl.

<p>Tetování v ústech je náročné pro klienta i pro tatéra. Voet proto při práci nepoužívá tetovací strojek a vystačí si jen s jehlou.</p>

Tetování v ústech je náročné pro klienta i pro tatéra. Voet proto při práci nepoužívá tetovací strojek a vystačí si jen s jehlou.

<p>Při podobném stylu práce je zapotřebí i naprostá důvěra mezi tatérem a klientem i když výsledné dílo nakonec ocení snad jen zubaři.</p>

Při podobném stylu práce je zapotřebí i naprostá důvěra mezi tatérem a klientem i když výsledné dílo nakonec ocení snad jen zubaři.

<p>Tetování v ústech není podle Voeta nijak extrémně bolestivé. Klienti si prý občas stěžují jen na nepohodlí, když musí mít dlouho otevřená ústa.</p>

Tetování v ústech není podle Voeta nijak extrémně bolestivé. Klienti si prý občas stěžují jen na nepohodlí, když musí mít dlouho otevřená ústa.

<p>Další více či méně bizarní dílka Indy Voeta jsou k vidění na jeho instagramovém účtu instagram.com/indyvoet.</p>

Další více či méně bizarní dílka Indy Voeta jsou k vidění na jeho instagramovém účtu instagram.com/indyvoet.

Reklama
Další články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

Experimenty ve Francii a ve Španělsku ukázaly, že po kávě se hůře odolává svodům nákupů. (foto: PixabayCC0)

Věda

Vizualizace polární záře tančící v atmosféře rudé planety. (foto: Shutterstock)

Vesmír

Noráky se nazývali čeští muži, kteří museli za druhé světové války odejít do totálního nasazení do Norska. Bylo jich 1300. Většinu z nich Němci poslali až za polární kruh, kde stavěli opevnění, silnice a železnice. (foto: soukromý archiv příbuzných Jana Novotného)

Zajímavosti

Růžoví elegáni se často hašteří. Vzrušením se jim načepýří peří a obzvlášť v zapadajícím slunci, kdy jeho barvy zázračně ožívají, bývají nádherní. (foto: David Říha)

Příroda

Aby se dostala na palubu, musela Jeanne Barretová oblékat mužský oděv. Námořníci však nic nepoznali. Její skutečná identita vyšla najevo při vylodění na Tahiti v dubnu 1768. (foto: Wikimedia Commons, CC0)

Historie

Objevená hlava mramorového Hérákla z Antikythéry. (foto: Nikos GiannoulakisCC BY 4.0)

Věda

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907