Tatérský underground: Belgičan tvoří skrytá tetování na patře v ústech

26.07.2020 - Zuzana Rychlá

Belgický tatér Indy Voet je známý svým osobitým stylem. Jeho opravdovou specialitou jsou ale tetování na méně obvyklých a někdy i naprosto nečekaných místech lidského těla. Svým klientům tvoří obrázky například v uších, na očních víčkách, na dásních nebo na horním patře v ústech.

<p>Tetování se Indy Voet na profesionální úrovni věnuje zhruba pět let. Vytvořil si ale svůj osobitý a nezaměnitelný styl.</p>

Tetování se Indy Voet na profesionální úrovni věnuje zhruba pět let. Vytvořil si ale svůj osobitý a nezaměnitelný styl.

<p>Tetování v ústech je náročné pro klienta i pro tatéra. Voet proto při práci nepoužívá tetovací strojek a vystačí si jen s jehlou.</p>

Tetování v ústech je náročné pro klienta i pro tatéra. Voet proto při práci nepoužívá tetovací strojek a vystačí si jen s jehlou.

<p>Při podobném stylu práce je zapotřebí i naprostá důvěra mezi tatérem a klientem i když výsledné dílo nakonec ocení snad jen zubaři.</p>

Při podobném stylu práce je zapotřebí i naprostá důvěra mezi tatérem a klientem i když výsledné dílo nakonec ocení snad jen zubaři.

<p>Tetování v ústech není podle Voeta nijak extrémně bolestivé. Klienti si prý občas stěžují jen na nepohodlí, když musí mít dlouho otevřená ústa.</p>

Tetování v ústech není podle Voeta nijak extrémně bolestivé. Klienti si prý občas stěžují jen na nepohodlí, když musí mít dlouho otevřená ústa.

<p>Další více či méně bizarní dílka Indy Voeta jsou k vidění na jeho instagramovém účtu instagram.com/indyvoet.</p>

Další více či méně bizarní dílka Indy Voeta jsou k vidění na jeho instagramovém účtu instagram.com/indyvoet.
Reklama

Další články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

Autoportrét roveru Curiosity na náhorní plošině Naukluft na úpatí Mount Sharp.

Vesmír

Nesourodá dvojice z Pompejí zahynula strašnou smrtí v pyroklastickém mračnu.

Věda

Landwasserský viadukt je jednokolejný šestiklenbový zakřivený železniční viadukt, který se vine nad švýcarskou říčkou Landwasser a spojuje zastávky Alvaneu a Filisur. Na své jihovýchodní straně ústí do 216 metrů dlouhého Landwasserského tunelu. Viadukt navrhl Alexander Acatos a v letech 1901 až 1902 jej postavila firma Müller & Zeerleder. Stavba, která se nachází ve výšce přes tisíc metrů nad mořem, je 65 metrů vysoká a na délku měří 136 metrů. Od roku 2008 je viadukt součástí kulturního dědictví UNESCO.

Zajímavosti
Revue

Situace zachycená na tomto snímku nebývá příliš často k vidění. Obrázek samice medvěda hnědého s mládětem na zádech má však logické vysvětlení.

Příroda

Interiér londýnské kavárny na přelomu 18. a 19. století. Ženská petice proti pití kávy vylíčila kafaře jako neschopné impotenty.

Historie

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907