Tchibo: Z malého kávového obchůdku se stala legenda

14.02.2017 - Komerční prezentace

Určitě jste sem alespoň jednou zabloudili. Pochutnali si na dobré kávě, koupili čerstvě namletá kávová zrnka pro pozdější vychutnání nebo si dokonce odnesli něco ze stávající či nové kolekce. O čem je řeč? Samozřejmě, že o německém řetězci obchodů Tchibo, který prapůvodně nabízel k prodeji pouze kávové speciality. Dnes jde o známou prodejnu s kavárnou, kde si pochutnáte nejen na vyhlášené kávě, ale také nakoupíte řadu praktických věcí do domácnosti.


Reklama

Více než 1 000 poboček po celém světě

Z původně malé kavárničky se postupem času stal oblíbený řetězec, který je na světě zastoupen více než 1 000 pobočkami a 26 000 prodejními místy. V současné době pracuje u Tchiba zhruba na 12 500 zaměstnanců a jejich počet se neustále zvyšuje. Pokud některou z Tchibo poboček navštívíte, pochutnejte si na některé z kávových delikates nebo si nechte čerstvou kávu namlet třeba domů k pozdější spotřebě. 

Mohlo by vás zajímat: Ke značce Tchibo patří též značky Jihlavanka a Davidoff Café.

Nejen káva, ale i pojištění nebo mobilní služby

Kromě kavárenských služeb naleznete v prodejnách Tchibo také řadu specifických a limitovaných kolekcí s potřebami do domácnosti, šperky či oblečením. Na některých pobočkách ale Tchibo nabízí také zprostředkování nákupu zájezdů, elektřiny, pojištění či mobilních služeb. Pobočky Tchibo nenaleznete pouze u nás, ale třeba také v Maďarsku, Polsku, Rakousku, Rusku, Slovensku, Švýcarsku nebo ve Velké Británii.

Kde Tchibo pobočky hledat?

V České republice je aktuálně k dispozici 38 Tchibo obchodů, z nichž většina je součástí velkých nákupních středisek. Pouze dva obchůdky jsou přístupné rovnou z ulice. Pokud pravidelně nakupujete v obchodních řetězcích Kaufland, Albert či Globus, možná jste i zde zahlédli speciální Tchibo koutky, kde můžete pořídit řadu produktů z aktuální Tchibo kolekce. Vůbec první Tchibo obchod byl v České republice otevřen na pokraji roku 2004.

Ušetřete díky věrnostnímu programu a Tchibo letákům

Zaujal vás sortiment, který naleznete v obchůdcích Tchibo nebo si zde pravidelně pochutnáváte na dobré kávě? Pak se staňte součástí věrnostního programu TchiboCard. Na speciální kartičku totiž můžete sbírat kávová zrnka, která lze následně vyměnit za odměny v podobě lahodné kávy či zákusku zdarma. Aby vám neunikla žádná lákavá nabídka, sledujte letáky Tchibo na tento a příští týden, které naleznete třeba na tomto odkazu.

Reklama

  • Zdroj textu:

    Tchibo, Letakomat.cz

  • Zdroj fotografií: Tchibo

Další články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

Replika stroje Fokker Eindecker, kterého se dohodoví piloti až do jara 1916 velmi obávali. (foto: Shutterstock)

Válka

Mezi nejnebezpečnější příměsi zemního plynu patří karcinogenní benzen. Jeho přítomnost vědci zaznamenali v 95 % vzorků. (foto: Unsplash, KWON JUNHOCC0)

Věda

Chcete-li objekty popsané v článku spatřit s jistotou, najděte si k pozorování místo co nejméně zatížené světelným znečištěním. (foto: PixabayCC0)

Vesmír

Dospělý strdimil karmínovoprsý (Aethopyga siparaja) dorůstá velikosti kolem 10 cm. (foto: Shutterstock)

Příroda

Traduje se, že se Tycho de Brahe nechtěl vzdálit od pozorování zatmění Slunce a zemřel na protržený močový měchýř. (foto: Wikimedia Commons, Eduard EnderCC0)

Historie

Ze 144 sekvenovaných vzorků jich 45 – zhruba třetina – obsahovala žraločí DNA. Nejčastěji identifikovanými druhy byli žralok modrý, žralok hedvábný a žralok bělocípý. (foto: Shutterstock)

Zajímavosti

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907