UFO, nebo dron? Záhadné létající objekty nad malajským George Townem

19.01.2017 - Zuzana Rychlá

Neobvyklá podívaná se v úterý naskytla obyvatelům malajského George Townu. Po nebi nad mrakodrapem Komtar se prohnala dvojice neidentifikovatelných létajících objektů


Reklama

Událost sledovaly desítky lidí a podařilo se ji i nafilmovat. Video Wang Soon Youa se okamžitě stalo hitem sociálních sítí a světem internetu se rozšířilo rychlostí blesku. Z videa bohužel není patrné, co oba objekty představují. Část uživatelů je považuje za UFO a poukazuje na zvláštně synchronizovaný pohyb obou objektů. Další část lidí se přiklání k teorii, že jde o dvojici dronů.

 

Reklama

  • Zdroj textu:

    malaysiandigest.com. Facebook

  • Zdroj fotografií: Wang Soon You | Facebook

Další články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

Zajímavosti
Revue

Zhruba polovina psů v experimentech odmítla záměrně špatnou radu cizího člověka. Jsou v tom lepší než lidské děti, makaci nebo šimpanzi.

Věda

Lady Caroline Lambová byla anglická šlechtična a spisovatelka. Byla milenkou George Gordona Byrona. Jejich vztah je námětem řady děl, například filmu Lady Caroline Lamb z roku 1972.

Historie

Přestože je zde jistá podobnost s párem Jupiter-Saturn, je třeba si uvědomit, že disk kolem hvězdy PDS 70c je asi 500krát větší než prstence Saturnu. 

Vesmír

Britské tanky Challenger 2 stále zůstávají také ve hře s tím, že je bude třeba modernizovat.

Válka

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907