Ultimátní test: Ukrajinský pár se nechal na tři měsíce spoutat řetězem

20.02.2021 - Zuzana Rychlá

Mladý ukrajinský pár se rozhodl podrobit svůj láskyplný vztah skutečně ultimátní zkoušce – na tři měsíce se nechali spoutat řetězem

<p>Sasha a Vika spojeni v ultimátním partnerském testu.</p>

Sasha a Vika spojeni v ultimátním partnerském testu.


Reklama

Letos se Alexander (33) a Viktoria (28), mladý pár z Ukrajiny, rozhodli oslavit Den svatého Valentýna trochu jinak – 14. února odcestovali do Kyjeva, aby si nechali spoutat ruce řetězem. Pevnost spojení si pro jistotu nechali „posvětit“ od zástupce národního registrátora rekordů (v Česku například agentura Dobrý den, která eviduje nejrůznější bláznivé rekordy), který jim řetěz opatřil pečetí.

Cílem Alexandera a Viktorie je zápis do databáze rekordů, což v jejich případě znamená strávit společně každý okamžik příštích tří měsíců – včetně spaní, společného koupání a samozřejmě i společné toalety.

První výzva přišla nečekaně brzy – již při cestě z Kyjeva domů. Pár musel navštívit toaletu na dálničním odpočívadle, což přineslo rozhodnutí, kterou vybrat – pánskou, nebo dámskou? Sasha a Vika nakonec zvolili dámskou, k překvapení a nelibosti dámy, která za záchodcích právě prováděla úklid. 

TIP: Letokruhy lásky: Matka dvou dětí se provdala za strom

Neobvyklé spojení samozřejmě vyžaduje vedle tolerance a pochopení i velkou porci plánování a důvtipu. Výrazných úprav musel doznat například jejich šatník, který nyní překypuje množstvím zipů. Jak tento ultimátní partnerský test pokračuje se můžete přesvědčit sami na jejich Instagramu.

Reklama

Další články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

Sameček dudka spěchá nakrmit mláďata, která jsou i po opuštění hnízda nějakou dobu dokrmována.

Příroda

Křižáci v Sidónu zbudovali Mořský hrad a ve 13. století také Hrad svatého Ludvíka. Během křížových výprav bylo město několikrát dobyto a vydrancováno. Ve výřezu nalezené ostaky z masového hrobu.

Věda
Historie
Zajímavosti

Rak signální se nechává bez problému obdivovat zblízka.

Příroda

José Luis Pereira a jeho úlovek ze 13. září.

Vesmír

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907