Ultimátní test: Ukrajinský pár se nechal na tři měsíce spoutat řetězem

20.02.2021 - Zuzana Rychlá

Mladý ukrajinský pár se rozhodl podrobit svůj láskyplný vztah skutečně ultimátní zkoušce – na tři měsíce se nechali spoutat řetězem

<p>Sasha a Vika spojeni v ultimátním partnerském testu.</p>

Sasha a Vika spojeni v ultimátním partnerském testu.


Reklama

Letos se Alexander (33) a Viktoria (28), mladý pár z Ukrajiny, rozhodli oslavit Den svatého Valentýna trochu jinak – 14. února odcestovali do Kyjeva, aby si nechali spoutat ruce řetězem. Pevnost spojení si pro jistotu nechali „posvětit“ od zástupce národního registrátora rekordů (v Česku například agentura Dobrý den, která eviduje nejrůznější bláznivé rekordy), který jim řetěz opatřil pečetí.

Cílem Alexandera a Viktorie je zápis do databáze rekordů, což v jejich případě znamená strávit společně každý okamžik příštích tří měsíců – včetně spaní, společného koupání a samozřejmě i společné toalety.

První výzva přišla nečekaně brzy – již při cestě z Kyjeva domů. Pár musel navštívit toaletu na dálničním odpočívadle, což přineslo rozhodnutí, kterou vybrat – pánskou, nebo dámskou? Sasha a Vika nakonec zvolili dámskou, k překvapení a nelibosti dámy, která za záchodcích právě prováděla úklid. 

TIP: Letokruhy lásky: Matka dvou dětí se provdala za strom

Neobvyklé spojení samozřejmě vyžaduje vedle tolerance a pochopení i velkou porci plánování a důvtipu. Výrazných úprav musel doznat například jejich šatník, který nyní překypuje množstvím zipů. Jak tento ultimátní partnerský test pokračuje se můžete přesvědčit sami na jejich Instagramu.

Reklama
Další články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

V roce 2022 bylo objeveno pouhých 13 případů infekce vlasovcem medinským. Ještě v 80. letech minulého století jich byly miliony. (foto: The Carter Center, Louise GubbCC BY 4.0)

Věda

Na celém světě existuje přibližně 7 000 různých jazyků. Jen v Evropě je jich okolo 200. (foto: Shutterstock)

Zajímavosti

Rover Ingenuity má za sebou již 40 letů v atmosféře Marsu. (ilustrace: NASACC BY 4.0)

Vesmír

Císař Karel I. provádí inspekci bosenského pluku na italské frontě. (foto: Wikimedia CommonsCC0)

Válka

Marie Habsburská (1505–1558), obraz německého malíře Hanse Maler zu Schwaze. (zdroj: Wikimedia Commons, CC0)

Historie

Pelikáni na jezeře Kerkini. V hladině se zrcadlí dvoutisícové vrcholy pohoří Belasica zahalené bělavými mračny. (foto: Vladimír Šoltys - se souhlasem k publikování)

Příroda

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907