Z teroristů Islámského státu se vyklubali vousatí zloduši

02.01.2016 - redakce 100+1


Reklama

Švédská policie dostala hlášení, že se ve zřícenině nejmenovaného hradu shromáždila skupinka teroristů a vyvěšují tam vlajku Islámského státu. Zčásti bylo udání pravdivé: Vlajka na scéně skutečně byla, dokonce i černé barvy a se zkříženými meči – jednalo se však o znak klubu vousomilů, kteří si říkají Bearded Villains neboli „vousatí zloduši. Vousáči ji s sebou přinesli kvůli plánovanému focení. Jakmile tedy policisté zjistili, že před nimi místo krvežíznivých hrdlořezů stojí pouze stylově oblečení vousatí muži, zasmáli se s nimi nad bizarností situace a šli si zase po svých.

Reklama

  • Zdroj textu:
  • Zdroj fotografií: Shutterstock

Další články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

Analýza DNA téměř 800 pravěkých lidí ukázala, že příchozí na jih Británie mezi lety 1300 až 800 před naším letopočtem tvořili zhruba polovinu genetického původu pozdějších populací.

Zajímavosti

Mimas, nejmenší a nejvnitřnější z osmi hlavních měsíců Saturnu, může být dostatečně teplý, aby ukrýval globální vodní oceán.

Vesmír

Vlevo hlava jedné ze sfing Amenhotepa III., vpravo jedna z objevených soch bohyně války Sachmet.

Věda

Masaryk v Karlových Varech v roce 1931, jízda na koni patřila k jeho zálibám. Na prezidenta si stěžoval policejní ředitel Šlechta, že kluše při jízdě na koni přes koleje.

Historie

Stíhací letouny Sopwithy Camel připravené odstartovat k náletu na Tondern.

Válka

Motýl Greta oto žije ve Střední a Jižní Americe až po jižní oblasti Chile. Migruje však na velké vzdálenosti a byl pozorován až v Mexiku a Texasu.

Příroda

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907