Zachráněný bruskou: Penis uvízlý v montážním klíči muži zachránili hasiči

20.10.2017 - Zuzana Rychlá

Nedávno jsme psali o delikátním zásahu německých hasičů, kteří vyprošťovali penis uvízlý v posilovacím závaží. S velmi podobnou zkušeností se ale mohou pochlubit i hasiči z Číny

Montážní klíč (velikost 14) musel muži z jeho penisu sundat přivolaný zubař.
Montážní klíč (velikost 14) musel muži z jeho penisu sundat přivolaný zubař.

Reklama

Do nemocnice v jihočínském Kantonu dorazil minulé pondělí nešťastný muž, jemuž uvízl penis v montážním očkovém klíči. Jakým způsobem se jeho chlouba do oka klíče dostala lékařům nesdělil, jediné, co muže zajímalo, bylo zbavit se nechtěného doplňku.

TIP: Zaseknutá mužnost: Němečtí hasiči museli zasahovat u delikátního případu

S ošemetným případem si ale lékaři nevěděli rady – v nemocniční výbavě totiž nenašli nic, čím by montážní nářadí z mužova penisu dostali. Na pomoc si proto přivolali hasiče, kteří klíč odstranili pomocí úhlové brusky. Lékaři okomentovali zásah hasičů jako velmi profesionální a hlavně rychlý. V případě většího prodlení totiž podle nich hrozilo, že zaškrcený penis nevratně odumře.

Naprosto totožný případ řešili letos v červnu i lékaři v čínské provincii Če-ťiang. Také zde řešili případ penisu uvízlého v montážním klíči, na rozdíl od kantonských ale neměli hasiči Če-ťiangu odvahu použít úhlovou brusku z obavy, že by vzniklé teplo mohlo napáchat ještě více škody. Záchranu muži tak přinesl až přivolaný zubař, který klíč odvrtal pomocí svého zubařského vybavení.

Reklama

  • Zdroj textu:

    Menshealth, Sohu

  • Zdroj fotografií: sohu.com, huanqiu.comDalší články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

Nejdražší kartička Pokémon TCG se loni prodala v přepočtu za neuvěřitelných 8,2 milionu korun. (ilustrační foto: Shutterstock)

Zajímavosti

Dostupnost kyslíku bude pro pilotované vesmírné mise klíčová. (foto: NASACC0)

Vesmír

Vydáte-li se do národního parku Inthanon v severním Thajsku, zastavte se ve vesnici Ban Khun Klang. U ní najdete botanickou zahradu věnovanou stromovým kapradinám. (foto: © Topi Pigula - se souhlasem k publikování)

Příroda

(ilustrační foto: Wikimedia Commons, Satyamon1993CC BY-SA 4.0)

Věda
Zajímavosti

Evropští lídři 50. let - Richard hrabě von Coudenhove-Kalergi (zcela vlevo) býval označován jako prorok či velvyslanec Evropy. (foto: Wikimedia Commons, van Duinen (Anefo), CC0 1.0)

Historie

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907