Zachráněný bruskou: Penis uvízlý v montážním klíči muži zachránili hasiči

Nedávno jsme psali o delikátním zásahu německých hasičů, kteří vyprošťovali penis uvízlý v posilovacím závaží. S velmi podobnou zkušeností se ale mohou pochlubit i hasiči z Číny

20.10.2017 - Zuzana RychláDo nemocnice v jihočínském Kantonu dorazil minulé pondělí nešťastný muž, jemuž uvízl penis v montážním očkovém klíči. Jakým způsobem se jeho chlouba do oka klíče dostala lékařům nesdělil, jediné, co muže zajímalo, bylo zbavit se nechtěného doplňku.

TIP: Zaseknutá mužnost: Němečtí hasiči museli zasahovat u delikátního případu

S ošemetným případem si ale lékaři nevěděli rady – v nemocniční výbavě totiž nenašli nic, čím by montážní nářadí z mužova penisu dostali. Na pomoc si proto přivolali hasiče, kteří klíč odstranili pomocí úhlové brusky. Lékaři okomentovali zásah hasičů jako velmi profesionální a hlavně rychlý. V případě většího prodlení totiž podle nich hrozilo, že zaškrcený penis nevratně odumře.

Naprosto totožný případ řešili letos v červnu i lékaři v čínské provincii Če-ťiang. Také zde řešili případ penisu uvízlého v montážním klíči, na rozdíl od kantonských ale neměli hasiči Če-ťiangu odvahu použít úhlovou brusku z obavy, že by vzniklé teplo mohlo napáchat ještě více škody. Záchranu muži tak přinesl až přivolaný zubař, který klíč odvrtal pomocí svého zubařského vybavení.

  • Zdroj textu

    Menshealth, Sohu

  • Zdroj fotografií

    sohu.com, huanqiu.com


Další články v sekci