Zachráněný bruskou: Penis uvízlý v montážním klíči muži zachránili hasiči

20.10.2017 - Zuzana Rychlá

Nedávno jsme psali o delikátním zásahu německých hasičů, kteří vyprošťovali penis uvízlý v posilovacím závaží. S velmi podobnou zkušeností se ale mohou pochlubit i hasiči z Číny

Montážní klíč (velikost 14) musel muži z jeho penisu sundat přivolaný zubař.
Montážní klíč (velikost 14) musel muži z jeho penisu sundat přivolaný zubař.

Reklama

Do nemocnice v jihočínském Kantonu dorazil minulé pondělí nešťastný muž, jemuž uvízl penis v montážním očkovém klíči. Jakým způsobem se jeho chlouba do oka klíče dostala lékařům nesdělil, jediné, co muže zajímalo, bylo zbavit se nechtěného doplňku.

TIP: Zaseknutá mužnost: Němečtí hasiči museli zasahovat u delikátního případu

S ošemetným případem si ale lékaři nevěděli rady – v nemocniční výbavě totiž nenašli nic, čím by montážní nářadí z mužova penisu dostali. Na pomoc si proto přivolali hasiče, kteří klíč odstranili pomocí úhlové brusky. Lékaři okomentovali zásah hasičů jako velmi profesionální a hlavně rychlý. V případě většího prodlení totiž podle nich hrozilo, že zaškrcený penis nevratně odumře.

Naprosto totožný případ řešili letos v červnu i lékaři v čínské provincii Če-ťiang. Také zde řešili případ penisu uvízlého v montážním klíči, na rozdíl od kantonských ale neměli hasiči Če-ťiangu odvahu použít úhlovou brusku z obavy, že by vzniklé teplo mohlo napáchat ještě více škody. Záchranu muži tak přinesl až přivolaný zubař, který klíč odvrtal pomocí svého zubařského vybavení.

Reklama

  • Zdroj textu:

    Menshealth, Sohu

  • Zdroj fotografií: sohu.com, huanqiu.comDalší články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

Privilegované mayské ženy mohly být zdatné bojovnice. (foto: Shutterstock)

Věda
Vesmír

Mladotovský palác známý jako „Faustův dům“ stojí na místě, kde se údajně dříve nacházelo pohanské obětiště. (foto: Wikimedia Commons, MankaCC BY-SA 3.0)

Historie

Arové jsou velcí papoušci, mohou měřit až 90 cm a vážit až 1,5 kilogramu. (ilustrační foto: PixabayCC0)

Revue

Dav před Buckinghamským palácem 4. srpna 1914, kdy země vstoupila do války. (foto: Shutterstock)

Válka

Domovinou kněžice mramorované je východ Asie, aktuálně se ale vyskytuje i v Severní Americe a v Evropě. Zatím nejsevernější doložený nález pochází ze Švédska. (foto: Flickr, Gilles San Martin, CC BY-SA 2.0)

Příroda

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907