Žena spolykala 9 tisíc dolarů: Nechtěla se o ně dělit s partnerem

09.05.2017 - Zuzana Rychlá

Předměty nalezené v útrobách pacientů nejsou pro lékaře ničím překvapivým, obsah žaludku osmadvacetileté ženy z Kolumbie je ale přece jen zaskočil


Reklama

Na konci dubna dorazila do univerzitní nemocnice v kolumbijském městě Bucaramanga osmadvacetiletá Sandra Milena Almeida. Pacientka si stěžovala na prudké bolesti břicha a následné vyšetření ukázalo na střevní neprůchodnost. Život ohrožující stav si vyžádal okamžitý zásah chirurgů.

Nejen láska prochází žaludkem

Příčina neprůchodnosti se objevila záhy – v žaludku a střevech ženy lékaři objevili 57 stodolarových bankovek. Vzhledem k povaze nálezu, lékaři kontaktovali místní policii a ženu tak po úspěšné operaci čekalo i nepříjemné vysvětlování. 

Vyšetřovatelům se Sandra svěřila, že spolykala zhruba 9 000 dolarů. Šlo prý o peníze, které si naspořila společně se svým partnerem k cestě za lepším životem v Panamě. Poté, co se s ní manžel rozešel, se Sandra obávala, že by mu musela vyplatit polovinu nastřádaných peněz. Rozhodla se je proto ukrýt v bezpečí svého těla. Další vyšetřování Sandřinu výpověď potvrdilo a lakotná Kolumbijka tak mohla z nemocnice odejít bohatší nejen o 5 700 dolarů ale i o pořádnou jizvu na břiše.

Reklama

  • Zdroj textu:

    BBC

  • Zdroj fotografií: NoticiasUnoColombia, YouTube

Další články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

Pazourkové pěstní klínu, objevené před 100 lety v Anglii, zřejmě vyrobili příslušníci druhu člověka heidelberského (Homo heidelbergensis). (ilustrace: University of Cambridge, Gabriel UguetoCC BY 4.0)

Věda

Přemyslovští králové – Vratislav II., Vladislav II., Přemysl Otakar I., Václav I., Přemysl Otakar II., Václav II. a Václav III. (ilustrace: panovnici.estranky.cz)

Historie

Kruh života 

Javier Murcia | Chování  | 2. místo

Útok zachycený na snímku předvídal Javier Murcia dlouho před tím, než k němu došlo. Všiml si totiž zřejmě nemocného pyskouna zelenavého, jak těžkopádně plave směrem k porostu, kde se ukrýval dravý kanic písmenkový. Samotný výpad trval doslova pouhý okamžik a predátor byl poté natolik zaměstnaný polykáním kořisti, že se k němu potápěč dostal takřka na dosah ruky. (foto: Underwater Photographer Of The Year 2022, © Javier Murcia)

Revue

K prevenci psychických potíží vznikla řada opatření, jako posílání různých překvapení, dárků či oblíbených jídel. Na palubě ale nesmějí chybět ani antidepresiva a samozřejmě léky proti nespavosti. (foto: Unsplash, CashCC0)

Vesmír

Americký letoun Douglas TBD Devastator, který se účastnil neúspěšného útoku na Tulagi. (foto: Wikimedia Commons, U.S. Navy, CC0)

Válka

Experimenty ve Francii a ve Španělsku ukázaly, že po kávě se hůře odolává svodům nákupů. (foto: PixabayCC0)

Věda

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907