Žena spolykala 9 tisíc dolarů: Nechtěla se o ně dělit s partnerem

09.05.2017 - Zuzana Rychlá

Předměty nalezené v útrobách pacientů nejsou pro lékaře ničím překvapivým, obsah žaludku osmadvacetileté ženy z Kolumbie je ale přece jen zaskočil


Reklama

Na konci dubna dorazila do univerzitní nemocnice v kolumbijském městě Bucaramanga osmadvacetiletá Sandra Milena Almeida. Pacientka si stěžovala na prudké bolesti břicha a následné vyšetření ukázalo na střevní neprůchodnost. Život ohrožující stav si vyžádal okamžitý zásah chirurgů.

Nejen láska prochází žaludkem

Příčina neprůchodnosti se objevila záhy – v žaludku a střevech ženy lékaři objevili 57 stodolarových bankovek. Vzhledem k povaze nálezu, lékaři kontaktovali místní policii a ženu tak po úspěšné operaci čekalo i nepříjemné vysvětlování. 

Vyšetřovatelům se Sandra svěřila, že spolykala zhruba 9 000 dolarů. Šlo prý o peníze, které si naspořila společně se svým partnerem k cestě za lepším životem v Panamě. Poté, co se s ní manžel rozešel, se Sandra obávala, že by mu musela vyplatit polovinu nastřádaných peněz. Rozhodla se je proto ukrýt v bezpečí svého těla. Další vyšetřování Sandřinu výpověď potvrdilo a lakotná Kolumbijka tak mohla z nemocnice odejít bohatší nejen o 5 700 dolarů ale i o pořádnou jizvu na břiše.

Reklama

  • Zdroj textu:

    BBC

  • Zdroj fotografií: NoticiasUnoColombia, YouTube

Další články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

Královna měla pro Sarah Forbes Bonettu slabost – i ona se cítila v dětství osamělá a smutná.

Historie

Název dugong pochází z malajštiny, kde „duyung“ znamená „mořská dáma“. Vzhledově tato paralela dost vázne, ale je pravda, že v přítomnosti potápěčů se tito tvorové chovají velmi povzneseně.

Příroda

Nejdůležitějším plynem atmosféry je dusík – plyn špatně rozpustný v kapalinách, který v lidském těle v podobě bublinek dokáže napáchat rozsáhlé škody. 

Zajímavosti

Rekonstrukce vikingské osady v L'Anse aux Meadows.

Věda
Vesmír

Inspektor Izraelského památkového úřadu s objeveným mečem.

Věda

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907