Živé portréty: Oživte si vzpomínky s chytrou novinkou od MyHeritage

03.03.2021 - Martin Reichman

Genealogický nástroj MyHeritage představil zajímavou a velmi zábavnou novinku. Pomocí umělé inteligence dokáže vdechnout život našim předkům


Reklama

Online nástroj MyHeritage nejspíš znají všichni amatérští genealogové. S jeho pomocí lze vytvářet nejrůznější rodokmeny a mapy předků. Nově MyHeritage umožňuje pomocí umělé inteligence rozpohybovat fotografie, které tak simulují emoce. Stačí na web nahrát libovolnou fotografii a nechat nástroj pracovat. Výstupem je několikavteřinové „živé“ video.

Novinku Deep Nostalgia si lze po bezplatné registraci vyzkoušet až pro šest fotografií s tím, že výsledné video obsahuje vodoznak. Neomezená verze vyjde na 156 euro ročně (zhruba 4 000 Kč).

Reklama

Další články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

Z deníku výpravy lze vyčíst, že začínala velmi optimisticky a mezi jejími členy nepanovalo žádné pnutí. Později byli někteří členové expedice nalezeni jen ve spodním prádle, jiným chyběly kusy tváře.

Zajímavosti

Připojování rakety Pegasus XL se satelitem TacRL-2 k mateřskému letounu Lockheed L-1011 TriStar „Stargazer“.

Vesmír

Nad hlavním městem San Salvador se tyčí vulkán stejného jména (vlevo). Jeho energie má posloužit pro těžbu bitcoinů.

Věda
Historie

Tento hummel vyřadila spojenecká vojska v Normandii.

Válka

Nový výzkum odhalil nečekaně vysokou míru násilí, která mohla vypuknout, přinejmenším za určitých okolností, v době kamenné.

Zajímavosti

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907