Zmizelý obří penis z bavorské hory je zpět: Záhadu šetří policie

09.12.2020 - Martin Reichman


Reklama

Bavorská policie řeší neobvyklou záhadu. Z místní hory Grünten nedávno zmizela socha zhruba dva metry velkého dřevěného penisu. Po bezmála dvousetkilogramové skulptuře zbyla jen hromada pilin. Není známo, kdo sochu odstranil a není ani jisté, zda jde o zločin – nikdo totiž netuší, komu vlastně tato podivná socha patřila.

Obří penis se na Grüntenu objevil před čtyřmi nebo pěti lety a rychle se stal vyhledávanou turistickou atrakcí. Kdo jej ale na 1 738 metrů vysokou horu umístil, není dodnes jasné. Podle místních šlo zřejmě o odložený nevhodný dárek. Pikantní dílo si každopádně rychle získalo srdce místních i turistů a Google ji ve svých mapách zařadil mezi „kulturní dominanty“.

TIP: Sorry, kámo! Sexuální hrátky skončily trapnou blamáží

Jen několik dnů po zmizení sochy se ale na Grüntenu objevil penis nový. Je dokonce o něco větší než ten původní. Ani v tomto případě ale není známé jméno majitele ani toho, kdo novou sochu na Grünten umístil. Policii v Kemptenu, která má vyšetřování záhady dřevěného penisu na starosti, tak nejspíš čeká nejedna bezesná noc.

Reklama

Další články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

Inspektor Izraelského památkového úřadu s objeveným mečem.

Věda

Tropické cyklóny dostávaly jména už před několika staletími. Bouře byly tehdy pojmenovávány podle míst, kde působily velké škody nebo podle svatých.

Zajímavosti

Koncept lunární motorky Tardigrade.

Vesmír

Všemi barvami hrající kopce Aktau v NP Altyn-Emel jsou tvořeny měkkými sedimenty

Příroda
Historie

U Tannenbergu Rusové ztratily desetitisíce mužů, ale tisk bitvu označil za pouhý lokální neúspěch.

Válka

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907