Američanka vyhrála v loterii 3 miliony dolarů: O výhře se dozvěděla náhodou

03.05.2022 - Vilém Koubek

Jistá Američanka objevila ve složce nevyžádané pošty zprávu, že vyhrála v přepočtu 63 milionů korun – a překvapivě nešlo o podvod


Reklama

Každému z nás občas napíše africký princ, který nám chce věnovat hromadu peněz, nebo se naopak staneme terčem „vydírání“ hackerů. Všechny takové e-maily obvykle po právu končí ve spamu, nicméně Laura Spearsová zjistila, že se i v nevyžádané poště může ukrývat bohatství.

Poklad ve spamu

Když si v prosinci koupila lístek do loterie, příliš si od něj neslibovala – přesto vyhrála. Jenže vyrozumění od sázkové společnosti vyhodnotila její schránka jako podvodnou zprávu. O svém štěstí se tak Laura dozvěděla náhodou, když hledala e-mail od známých. Sumu v přepočetné výši 63,6 milionu korun si pak skutečně vyzvedla a pro jistotu si u své spamové složky přenastavila filtr.

TIP: Kdo si počká: 30 let sázel stejná čísla. V jeden den vyhrál hned dvakrát

O výhru se hodlá 55letá žena z Oakland County podělit s rodinou. Nečekaná výhra jí prý také umožní odejít do důchodu o trochu dříve, než původně plánovala.

Reklama

Další články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

Bakchův chrám patří mezi nejzachovalejší starořímské stavby v Baalbeku i na celém světě. (foto: Shutterstock)

Zajímavosti

Soutěž o titul nejošklivějšího psa se konala 24. června 2022 v Petalumě v Kalifornii. Vítězem se stal Pan Smíšek (Mr. Happy Face). (foto: The World's Ugliest Dog)

Revue
Věda

Setkání minulosti s budoucností – jezdec Pony Expressu míjí dělníky vztyčující telegrafní sloupy. (foto: Shutterstock)

Historie

Mars Sample Return je plánovaná vysoce komplexní robotická mise k planetě Mars, která by měla dopravit zpět na Zemi vzorky marsovské horniny. (foto: NASA/ESA/JPL-Caltech, CC0)

Vesmír

Samohybná houfnice Wespe zničená v Normandii. Armáda ji nakonec upřednostnila před Geschützwagenem Ivb für 10,5-cm leFH 18/1. (foto: Wikimedia Commons, W.wolnyCC0)

Válka

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907