Kdyby měl Santa snowboard a výkonný dron, nepotřeboval by soby

24.12.2016 - Stanislav Mihulka

Podomácku vyrobený dron utáhne snowboaristu po zemi i ve vzduchu

Vánoční dron -<p>Unesl by dron se 16 rotory Santu i s dárky?</p>
Vánoční dron -

Unesl by dron se 16 rotory Santu i s dárky?


Reklama

Vlogger a příležitostný snowboarďák Casey Neistat se rozhodl, že nebude čekat na dopravní drony. Postavil si vlastního a vyzdobil ho ve vánočním stylu.

Neistatův dron rozhodně není žádný drobeček. Pohání ho 16 rotorů a svého majitele unese i se snowboardem a kostýmem Santy.

TIP: Pohodová jízda pro jednoho: Čína představila jednomístný dron

Neistat se svým vánočním dronem natočil video v zasněženém Finsku. Dron ho táhne krajinou do kopce i z kopce, a když Neistat chce, tak s ním dron bez problémů zamíří do vzduchu. Jestli se tohle video dostane k Santovi, tak to pro něho bude zajímavou inspirací.

Reklama

  • Zdroj textu:

    New Atlas

  • Zdroj fotografií: Casey Neistat

Další články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

Pekelná studna – návštěva tohoto mýty opředeného místa musela být pro jeskyňáře dechberoucím a do jisté míry i mysteriózním zážitkem. 

Věda

Navrátilci končili v karanténě, kde jim zabavili věci a agenti StB je tlačili ke spolupráci.

Historie

Střelnice, či holubník?

The Wonderful Barn
kde: Irsko | kdy: 1743

„Nádherná stodola“ stojí v irském Leixlipu od roku 1743: Projekt financovala Katherine Conollyová a jde o jeden z následků velkého hladomoru, který zemi sužoval v letech 1740–1741. Filantropka chtěla zaměstnat dělníky v nouzi, a tak je najala na vybudování prapodivné stavby ve tvaru vývrtky. Dodnes není zcela zřejmé, zda měla stodola také nějaké praktické využití. Podle některých teorií její špička sloužila jako holubník, jiné zas hovoří o ideálním prostoru pro sportovní střelbu. (foto: Shutterstock)

Zajímavosti

Kolo od vozu tvoří součást skupiny galaxií vzdálené asi 400 milionů světelných let. Obvod Kola představuje ohromná prstencovitá struktura o průměru 100 tisíc světelných roků, složená z hvězdotvorných oblastí plných extrémně jasných a hmotných stálic.

Vesmír

Nelze pochybovat o tom, že lesů závratně rychle ubývá. Takto vypadá odlesňování v Brazílii - dobytek se pase na místě, kde ještě nedávno byl prales.

Příroda

<p>V Buddhově rodišti - chrám zasvěcený královně Máje ukrývá i kámen označující přesné místo Buddhova narození.</p>

Cestování

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907