Když mamahotel zavírá: Třicetiletého Američana vystěhoval z domu rodičů až soud

17.07.2018 - Vilém Koubek

Rodiče ho třicet let živili, šatili a hradili za něho veškeré náklady. Když pak podle nich přišel čas, aby se syn postavil na vlastní nohy, museli se obrátit na soud


Reklama

Michaelovi Rotondovi je 30 a stále žije u svých rodičů, kde se až do letošního února měl jak v bavlnce. Pak ovšem jeho chlebodárcům došla trpělivost – a když se syn nechtěl odstěhovat, aby se postavil na vlastní nohy po dobrém, zkusili ho vyhnat. Dali mu ultimátum, že má do 14 dnů odejít. Současně mu však nabídli pomoc s hledáním bydlení a placením prvních nájmů. Svou žádost posléze několikrát odložili, ale když syn odmítal spolupracovat, obrátili se na soud.

TIP: Milion dolarů za výchovu a vzdělání, tolik má zaplatit syn své matce

Ačkoliv se Michael hájil, že ho z domu rodiče vyhazují příliš rychle a neměl ještě čas zařídit si náhradní bydlení, soudce se rodičů zastal. Nezvedený syn se sice hodlá odvolat, jeho pobyt v „rodném hnízdě“ se však pravděpodobně chýlí ke konci. 

Reklama

Další články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

Charles Ponzi (1882–1949) ve dvacátých letech 20. století. (foto: Wikimedia Commons, Mgreason, CC0)

Historie

Šamana si veřejnost bude moci společně s originály venuší nalezených na území Moravy (i té nejslavnější Věstonické) na vlastní oči prohlédnout na výstavě Nejstarší šperky a ozdoby těla v Pavilonu Anthropos od 19. srpna 2022. (foto: Moravské zemské muzeum, Jan Cága, CC BY 4.0)

Zajímavosti

Samečci australských delfínů Sousa sahulensis nabízejí samičkám dar, který nelze prakticky využít, ale slouží jako důkaz síly a zdatnosti. (foto: Shutterstock)

Příroda

Protoplanetární disk u mladé hvězdy FU Orionis. (ilustrace: NASA/JPL-Caltech, CC0)

Vesmír

Kosterní pozůstatky uvnitř pohřební jeskyně Hagios Charalambos. (foto: INSTAP Academic Press, BetancourtCC BY 4.0)

Věda

Legenda aviatiky

Louise Blériota není ve světě létání potřeba představovat – do dějin se zapsal už v roce 1909 jako první člověk, který v letadle překonal kanál La Manche. Nemusíme asi dodávat, že šlo o stroj vlastní konstrukce, jehož repliku nesoucí název Blériot XI je dnes možné obdivovat na různých leteckých dnech po celé Evropě.

Revue

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907