Když mamahotel zavírá: Třicetiletého Američana vystěhoval z domu rodičů až soud

17.07.2018 - Vilém Koubek

Rodiče ho třicet let živili, šatili a hradili za něho veškeré náklady. Když pak podle nich přišel čas, aby se syn postavil na vlastní nohy, museli se obrátit na soud


Reklama

Michaelovi Rotondovi je 30 a stále žije u svých rodičů, kde se až do letošního února měl jak v bavlnce. Pak ovšem jeho chlebodárcům došla trpělivost – a když se syn nechtěl odstěhovat, aby se postavil na vlastní nohy po dobrém, zkusili ho vyhnat. Dali mu ultimátum, že má do 14 dnů odejít. Současně mu však nabídli pomoc s hledáním bydlení a placením prvních nájmů. Svou žádost posléze několikrát odložili, ale když syn odmítal spolupracovat, obrátili se na soud.

TIP: Milion dolarů za výchovu a vzdělání, tolik má zaplatit syn své matce

Ačkoliv se Michael hájil, že ho z domu rodiče vyhazují příliš rychle a neměl ještě čas zařídit si náhradní bydlení, soudce se rodičů zastal. Nezvedený syn se sice hodlá odvolat, jeho pobyt v „rodném hnízdě“ se však pravděpodobně chýlí ke konci. 

Reklama

Další články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

Ledoborec Polarstern vyplul 20. září 2019 z norského Tromsø a 6. října se v Severním ledovém oceánu připojil ke kře. Šedá šipka znázorňuje, kterým směrem se loď zřejmě vydá. Do přístavu v německém Bremerhavenu by se měla podle plánu vrátit letos v říjnu.

Zajímavosti

V prachu se může skrývat rezistence na antibiotika 

Věda

Půlmilionový roj sarančat pustinných (Desert locust) dokáže za jediný den spořádat stejné množství jídla jako 10 slonů, 25 velbloudů nebo 2 500 lidí. Velké roje mohou mít až 80 milionů jedinců.

Revue

Bohatství v kopcích nad solným jezerem objevili už neolitičtí zemědělci

Historie

Požár při testu motorů Reaver.

Vesmír

Jádro oblasti rozšíření kakadu palmového (Probosciger aterrimus) se omezuje na region Nové Guineje a cíp na severu Austrálie.

Příroda

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907