Kvůli seznámení se ženami prořezával Japonec pneumatiky

07.07.2020 - Martin Reichman

Na rozhodně originální způsob seznamování se ženami přišel dvaatřicetiletý Japonec – na parkovišti před supermarkety prořezával autům pneumatiky, a poté poškozeným nabízel pomoc


Reklama

Zřejmě až tisíc případů poškození pneumatik má na svědomí Yoshito Harada, který byl nedávno v této souvislosti zatčen v japonské prefektuře Aiči. Vedle rozsahu jeho řádění byli policisté překvapeni i důvody, které Japonce k jeho činům vedly. Podle policistů poškozoval Harada pneumatiky proto, aby se mohl snáze seznamovat se ženami. 

Dvakrát do stejné řeky

Na stopu Harady přivedla policii žena, která nakupovala v supermarketu v Higashiuře na jihu Japonska. Po odjezdu z parkoviště si žena všimla, že přední pneumatika jejího vozu je téměř prázdná. Ve stejném okamžiku u ní zastavil muž a nabídl se, že jí pomůže s výměnou. Ke smůle Yoshita Harady si ale žena uvědomila, že stejná příhoda se jí stala zhruba před rokem a muž, který jí tehdy nabídl pomoc, vypadal stejně jako současný rytíř.

Žena se s podivným déjà vu zážitkem svěřila policistům, kteří následně zkontrolovali záznamy průmyslových kamer na parkovišti u supermarketu. Ukázalo se, že tentýž muž chvíli před tím pneumatiku skutečně poškodil.

TIP: Japonský fantom ukradl během 25 let přes 5 800 cyklistických sedel

Další události již vzaly rychlý spád. Na základě kamerových záznamů policisté rychle identifikovali pachatele a ten se krátce po svém zatčení k činu přiznal. Následné vyšetřování ukázalo, že Yoshito Harada byl za stejné chování stíhán již v minulosti. Od vězení ho tehdy zachránilo jen to, že poškozeným škodu uhradil a souhlasil s tím, že bude nosit náramek s GPS. Také tehdy skončil na policejní služebně proto, že ho po opakovaném incidentu poznala poškozená žena.

Smutnou ironií je, že ani stovky poškozených pneumatik nestačily na to, aby si Yoshito Harada dokázal najít vážnou známost. Nad změnou své seznamovací strategie teď bude moct dostatečně dlouho přemýšlet na vězeňském kavalci.

  • Zdroj textu:

    SoraNews24

  • Zdroj fotografií: SoraNews24

Reklama

Další články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

Bohové Perun a Dažbog (ruské pojmenování Svarožice) v představě M. Presňjakova z roku 1998.

Zajímavosti
Zajímavosti

Rekonstrukce centrosaura.

Věda

Starship SN-5 během středečního testu.

Vesmír

Vyřazený sherman nedaleko Monte Cassina.

Válka

V nejslavnějším gagu nazvaném Zabte rozhodčího používal Slivers pouze několik rekvizit: bizarní masku chytače připomínají ptačí klec a mohutnou koženou lapačku.

Historie

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907