Recidivistka rekordman: Za 44 let si žena z Irska vyslechla již 648 rozsudků

29.07.2019 - Zuzana Rychlá

Jennifer Armstrongová je považována za „nejplodnější“ recidivistku na světě. Ve svých 44 letech si vyslechla již 648 rozsudků

<p>Celkem strávila Jennifer Armstrongová za mřížemi 27 let.</p>

Celkem strávila Jennifer Armstrongová za mřížemi 27 let.


Reklama

Zřejmě jen velmi málo lidí se může „pochlubit“ podobně košatým rejstříkem trestů jako čtyřiačtyřicetiletá Jennifer Armstrongová z Irska. U soudu se tato superecidivistka může cítit jako doma – ostatně za svůj život si vyslechla již 648 rozsudků.

Ten poslední se týkal krádeže láhve vína, shodou okolností se zmíněného deliktu měla Jennifer dopustit jen dva dny po propuštění z vězení, kde strávila 16 měsíců. Za svou kariéru recidivistky si připsala desítky odsouzení za drobné krádeže, výtržnictví, napadení a veřejné opilství. Poslední porušení zákona „vyneslo“ Jennifer „jen“ veřejně prospěšné práce. 

TIP: Potrhlý milionář čelí obvinění z krádeže zboží za necelých sedm tisíc

Celkem strávila Jennifer Armstrongová za mřížemi 27 let, přičemž z 648 zaznamenaných odsouzení se 88 týkalo drobných krádeží a 216 veřejného opilství. Mezi ženami tak rozhodně aspiruje na titul nejpilnější kriminálnice. Do absolutního rekordu jí ale ještě něco chybí – třiašedesátiletý Patrick Ryan z Accringtonu v anglickém hrabství Lancashire jich má na svém kontě dokonce 668. 

Reklama

  • Zdroj textu:

    Independent.ie

  • Zdroj fotografií: Shutterstock, Independent.ie

Další články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

Zajímavosti

Laločníci na korálovém útesu

Věda
Reklama
Historie

7335 (1989 JA) patří do tzv. Apollonovy skupiny planetek – tak se nazývají vesmírné objekty obíhající kolem Slunce, jež v periodických intervalech míjejí oběžnou dráhu Země.

Vesmír

Sloní samice se s velkou oblibou pase na vodních rostlinách. V tomto případě pod dohledem dvojice kladivoušů afrických.

Příroda

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907