Soutěž pro náročné: Chcete strávit noc pod vodou se 35 žraloky?

02.04.2016 - Stanislav Mihulka

Společnost Airbnb vyhlásila soutěž, jejíž vítězové stráví noc v útulné nádrži se žraloky pařížského akvária


Reklama

Společnost Airbnb ze San Franciska provozuje sociální síť, která zprostředkovává pronájmy ubytování. A také milují soutěže.

Momentálně nabízejí nevšední pobyt v ponořeném pokoji, který se nachází v nádrži se 35 žraloky pařížského akvária. Stačí sepsat esej o délce 50 až 500 slov, v níž zájemci vysvětlí, proč chtějí vlastně spát v sousedství žraloků.

Podvodní pokoje je umístěn 33 metrů pod hladinou vody. Je to skvělé místo k pozorování žraloků. Cena zahrnuje nejen relax pod vodou, ale i podvodní show ochránce žraloků a potápěče Freda Buyleho. Uzávěrka soutěže je 3. dubna, přesně ve 12 hodin místního času.

Reklama

  • Zdroj textu:

    The Verge

  • Zdroj fotografií: AirbnbDalší články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

Vstupem USA do války přibyly na západní frontu statisíce vojáků, s jejichž pomocí se konečně podařilo zvrátit poměr sil a zajistit vítězství nad centrálními mocnostmi. (foto: Alamy)

Válka

Keltská polozemnice v archeoparku Nasavrky. (foto: Shutterstock)

Historie

Dospívající samec vydává při spatření člověka varovný výkřik. Dá se říct, že tento jedinec je usazen uprostřed „spižírny“. (foto: Shutterstock)

Příroda

Výzkumníci objevili dosud neznámou imunitní reakci uvnitř nosu, která bojuje proti virům způsobujícím infekce horních cest dýchacích. Další testy odhalily, že tato ochranná reakce je při nižších teplotách výrazně slabší – a to zvyšuje pravděpodobnost nákazy. (foto: Profimedia)

Věda

Osamělá akácie v roce 1961. (foto: Wikimedia Commons, Michel MazeauCC BY-SA 2.0)

Zajímavosti
Vesmír

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907