Soutěž pro náročné: Chcete strávit noc pod vodou se 35 žraloky?

02.04.2016 - Stanislav Mihulka

Společnost Airbnb vyhlásila soutěž, jejíž vítězové stráví noc v útulné nádrži se žraloky pařížského akvária


Reklama

Společnost Airbnb ze San Franciska provozuje sociální síť, která zprostředkovává pronájmy ubytování. A také milují soutěže.

Momentálně nabízejí nevšední pobyt v ponořeném pokoji, který se nachází v nádrži se 35 žraloky pařížského akvária. Stačí sepsat esej o délce 50 až 500 slov, v níž zájemci vysvětlí, proč chtějí vlastně spát v sousedství žraloků.

Podvodní pokoje je umístěn 33 metrů pod hladinou vody. Je to skvělé místo k pozorování žraloků. Cena zahrnuje nejen relax pod vodou, ale i podvodní show ochránce žraloků a potápěče Freda Buyleho. Uzávěrka soutěže je 3. dubna, přesně ve 12 hodin místního času.

  • Zdroj textu:

    The Verge

  • Zdroj fotografií: Airbnb

Reklama

Další články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

Zajímavosti

Stále více cibetek je kvůli „cibetkové kávě“ drženo v zajetí. Přesto je velmi pravděpodobné, že většina kávy prodávané s touto nálepkou, cibetku nikdy „neviděla“.

Příroda

Protein PIN1 dokáže v řadě případů zlepšit stav varlat i spermií, které se v nich vyvíjejí. Do varlat ho spolehlivě dostane nová nanotechnologie.

Věda

Typický start nosné rakety Falcon v režii SpaceX

Vesmír

Dům z odpadu

Předmět recyklace: použitý stavební materiál 
Kde: Brazílie

Uruguayský umělec Jaime si uvědomil, že přibližně 40 % veškerého odpadu, který putuje na skládky, pochází z někdejších staveb – a velkou část lze opět využít. Na svém pozemku v Brazílii proto podobný materiál „zrecykloval“ do podoby nového domu.

Revue

Obchodní gildy se k pojištění dopracovaly z nutnosti snižovat rizika plynoucí ze zámořského obchodu.

Historie

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907