Udělátko Kissenger vám umožní posílat polibky přes mobil

06.01.2017 - Zuzana Rychlá

I přes rozmach moderních technologií jsou vztahy na dálku stále stejně složité jako kdysi. Mobilní telefony se svými hlasovými a video službami zkrátka nenahradí dotek blízkého. Tedy až dosud…


Reklama

Inženýři z Malajsie nyní přišli s udělátkem, které pojmenovali Kissenger. Zařízení, které lze připojit k mobilnímu telefonu, dokáže pomocí vestavěného tlakového senzoru a lehkých elektrických impulzů přenášet polibek.

„Věříme, že fyzický dotek je nejdůležitějším kanálem pro sdělování emocí. Naším cílem bylo vyplnit tuto dotykovou prázdnotu v digitální komunikaci,“ okomentovala novinku jedna z vývojářek Kissengeru Emma Yann Zhang. Zda si zařízení poradí například i s pohlavky vývojáři neuvádějí.

Kissenger byl představen na konferenci „Láska a sex s roboty“, která se konala v polovině prosince v Londýně. Vystavovatelé zde mimo jiné představili i nový koncept využití sexuálních robotů. Ti by mohli zpříjemňovat dlouhé chvíle například seniorům v domovech důchodců, nebo osamělým lidem, kteří přišli o partnera. 

 

  • Zdroj textu:

    digitaltrends.com

  • Zdroj fotografií: Emma Yann Zhang

Reklama

Další články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

Kyjonožec Eurypterus dosahoval délky 1,3 metru. Největší druhy ale dorůstaly až tří metrů.

Věda
Zajímavosti

O zdroji potravy se netopýři nechají poučit nejen od svých nejbližších příbuzných, ale také od příslušníků jiného druhu.

Příroda

Proudy plynu ve spirální galaxii NGC 4321.

Vesmír
Historie

Locusta (vlevo) prý zabila stovky Římanů. Lucrezia Borgia zase patřila k velmi vzdělaným ženám.

Zajímavosti

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907