Udělátko Kissenger vám umožní posílat polibky přes mobil

I přes rozmach moderních technologií jsou vztahy na dálku stále stejně složité jako kdysi. Mobilní telefony se svými hlasovými a video službami zkrátka nenahradí dotek blízkého. Tedy až dosud…

06.01.2017 - Zuzana RychláInženýři z Malajsie nyní přišli s udělátkem, které pojmenovali Kissenger. Zařízení, které lze připojit k mobilnímu telefonu, dokáže pomocí vestavěného tlakového senzoru a lehkých elektrických impulzů přenášet polibek.

„Věříme, že fyzický dotek je nejdůležitějším kanálem pro sdělování emocí. Naším cílem bylo vyplnit tuto dotykovou prázdnotu v digitální komunikaci,“ okomentovala novinku jedna z vývojářek Kissengeru Emma Yann Zhang. Zda si zařízení poradí například i s pohlavky vývojáři neuvádějí.

Kissenger byl představen na konferenci „Láska a sex s roboty“, která se konala v polovině prosince v Londýně. Vystavovatelé zde mimo jiné představili i nový koncept využití sexuálních robotů. Ti by mohli zpříjemňovat dlouhé chvíle například seniorům v domovech důchodců, nebo osamělým lidem, kteří přišli o partnera. 

 

  • Zdroj textu

    digitaltrends.com

  • Zdroj fotografií

    Emma Yann Zhang


Další články v sekci