Udělátko Kissenger vám umožní posílat polibky přes mobil

06.01.2017 - Zuzana Rychlá

I přes rozmach moderních technologií jsou vztahy na dálku stále stejně složité jako kdysi. Mobilní telefony se svými hlasovými a video službami zkrátka nenahradí dotek blízkého. Tedy až dosud…


Reklama

Inženýři z Malajsie nyní přišli s udělátkem, které pojmenovali Kissenger. Zařízení, které lze připojit k mobilnímu telefonu, dokáže pomocí vestavěného tlakového senzoru a lehkých elektrických impulzů přenášet polibek.

„Věříme, že fyzický dotek je nejdůležitějším kanálem pro sdělování emocí. Naším cílem bylo vyplnit tuto dotykovou prázdnotu v digitální komunikaci,“ okomentovala novinku jedna z vývojářek Kissengeru Emma Yann Zhang. Zda si zařízení poradí například i s pohlavky vývojáři neuvádějí.

Kissenger byl představen na konferenci „Láska a sex s roboty“, která se konala v polovině prosince v Londýně. Vystavovatelé zde mimo jiné představili i nový koncept využití sexuálních robotů. Ti by mohli zpříjemňovat dlouhé chvíle například seniorům v domovech důchodců, nebo osamělým lidem, kteří přišli o partnera. 

 

Reklama

  • Zdroj textu:

    digitaltrends.com

  • Zdroj fotografií: Emma Yann Zhang

Další články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

Královna měla pro Sarah Forbes Bonettu slabost – i ona se cítila v dětství osamělá a smutná.

Historie

Název dugong pochází z malajštiny, kde „duyung“ znamená „mořská dáma“. Vzhledově tato paralela dost vázne, ale je pravda, že v přítomnosti potápěčů se tito tvorové chovají velmi povzneseně.

Příroda

Nejdůležitějším plynem atmosféry je dusík – plyn špatně rozpustný v kapalinách, který v lidském těle v podobě bublinek dokáže napáchat rozsáhlé škody. 

Zajímavosti

Rekonstrukce vikingské osady v L'Anse aux Meadows.

Věda
Vesmír

Inspektor Izraelského památkového úřadu s objeveným mečem.

Věda

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907