Yetti skutečně existuje: Bydlí v Kalifornii a prodává svůj dům

12.08.2020 - Vilém Koubek

Realitní agent se odhodlal k netradičnímu kroku a luxusní dům zkusil prodat v kostýmu legendárního bigfoota. Zájemci na sebe nenechali dlouho čekat


Reklama

Americká verze yettiho – hominid bigfoot, známý též jako sasquatch, se zabydlel v americkém folkloru, ale jeho existenci se dosud prokázat nepodařilo. Makléř Daniel Oster však tvora obestřeného tajemstvím využil, aby nabídkou domu v Kalifornii zaujal maximum zájemců.

TIP: Originální realitka: Prohlídka domu z horské dráhy

Opatřil si tedy kostým bigfoota a manželka ho v něm pak uvnitř nemovitosti nafotila, jak peče sušenky, zahradničí nebo třeba cvičí jógu. Inzerát následně zhlédlo přes 400 tisíc lidí a hned několik potenciálních kupců bylo ochotno zaplatit požadovaných zhruba 24 milionů korun.

Reklama

Další články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

Zajímavosti

V tradiční koridě jsou přesně určené nástroje, které má matador k dispozici. V první fázi se používají kopí varas a pláštěnka capote, v další pak barevné tyče s háky banderillas. V závěrečné části přichází ke slovu muleta, meč espada či dýka puntilla.

Historie

Expert ochrany přírody připravuje sterilizační šipky pro hrochy v Kolumbii

Věda

Hladina kyslíku v atmosféře podstatně vzrostla, až když před 2,5 miliardami let na Zemi konečně poklesla intenzita „deště meteoritů“.

Vesmír

Tato stíhačka Ki-43 se dochovala v leteckém muzeu v americké Pimě.

Válka
Revue

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907