Yetti skutečně existuje: Bydlí v Kalifornii a prodává svůj dům

12.08.2020 - Vilém Koubek

Realitní agent se odhodlal k netradičnímu kroku a luxusní dům zkusil prodat v kostýmu legendárního bigfoota. Zájemci na sebe nenechali dlouho čekat


Reklama

Americká verze yettiho – hominid bigfoot, známý též jako sasquatch, se zabydlel v americkém folkloru, ale jeho existenci se dosud prokázat nepodařilo. Makléř Daniel Oster však tvora obestřeného tajemstvím využil, aby nabídkou domu v Kalifornii zaujal maximum zájemců.

TIP: Originální realitka: Prohlídka domu z horské dráhy

Opatřil si tedy kostým bigfoota a manželka ho v něm pak uvnitř nemovitosti nafotila, jak peče sušenky, zahradničí nebo třeba cvičí jógu. Inzerát následně zhlédlo přes 400 tisíc lidí a hned několik potenciálních kupců bylo ochotno zaplatit požadovaných zhruba 24 milionů korun.

Reklama

Další články v sekci

Reklama

Reklama

Aktuální články

V mělkých tůních a loužích na jihu Afriky se letos namnožily sinice. Pro zhruba 330 slonů to bylo fatální.

Věda

Kosmická loď Crew Dragon přepsala historii – stala se prvním soukromým plavidlem, které vyneslo na Mezinárodní vesmírnou stanici astronauty. Šlo o dosavadní vrchol Muskovy kariéry.

Zajímavosti

Vídeňské setkání Vladislava Jagellonského s císařem Maxmiliánem

Historie

Umělecké ztvárnění dvojhvězdy Sirius A a B. Jasnost této nejzářivější hvězdy noční oblohy se bude příštích 60 tisíc let ještě zvyšovat.

Vesmír
Zajímavosti

 Mi-28 při odpalu klamných cílů, které mají zmást tepelně naváděné rakety

Válka

Nové časopisy Extra Publishing

RSSInzerceO serveru (Redakce)Partnerské weby
© Extra Publishing, s. r. o. 2007–2011. ISSN 1804-9907